הדור הבא של עולם הדייטים

AppDate היכרויות בצ'אט וידאו האפליקציה הישראלית שמשנה את חוקי המשחק.
אפליקציה ישראלית חדשה מכניסה לעולם ההיכרויות את הווידאו והצ'אט בשילוב המתאים עבור המשתמש.
אפליקציות דייטינג כבר מזמן הפכו לחלק מחיינו ולדרך המועדפת על רווקים ורווקות לחפש זוגיות. הבעיה המשותפת לכל המיזמים העוסקים ב"דייטים" היא שחלק לא מבוטל מהפרופילים שם הינם מזויפים, לא פעילים וכוללים תמונות ישנות ומידע לא אקטואלי. את הבעיה הזו בדיוק, פתרו אריק ופיני רוזן, אחים תאומים, שלאחר שנים רבות בעולם החליטו לשוב לישראל ולהרים את פרויקט ההיכרויות העדכני והחדשני ביותר, AppDate.
הם עושים את זה עם וידיאו. האחים רוזן פיתחו אפליקציית היכרויות שבה מועמדים יכולים להעלות סרטוני סלפי קצרצרים, כיפיים ומגניבים של 9 שניות, ומועמדים אחרים יכולים לצפות בהם ולשלוח לייק אם ברצונם ליצור קשר.
אם תמונה אחת שווה אלף מילים אז וידיאו שווה מיליון. ווידאו הוא הפיתרון האידיאלי והמתבקש למי שרוצה להתרכז במועמדים/ות מתאימים/ות באמת ולא ל"בזבז" זמן על מועמדים/ות לא רלוונטיים, פרופילים מזויפים ולא פעילים. מהיום, לא חייבים להסתפק בתמונה, דף פרופיל או כמה משפטי תיאור ותהייה אם זה אמיתי או לא, אם זה מה שאנחנו מחפשים או לא, אלא ניתן לראות את המועמדים בווידאו לפני שמחליטים עם לעשות לייק או לא.
האפליקציה עלתה לאוויר לפני כחודש וכבר צברה עד כה כ- 10,000 הורדות. התגובות שמגיעות הן חיוביות והמגמה ברורה, סלפי וידיאו של 9 שניות שמעלים המשתמשים הוא בהחלט פרמטר מכריע. מדובר בתוספת משמעותית שמאפשרת להתרשם באופן מיידי מהסביבה הטבעית של מעלה הסרטון, המראה, הגיל, הגובה, הלבוש, המבטא, אוצר המילים ועוד….

מעבר לכך האפליקציה מציעה מגוון פיצ'רים רחב המאפשר סינון ומיון של בני/ות זוג פוטנציאליים, במהירות, בידידותיות תוך חסכון זמן למשתמש, למשל :
חתימה קולית של משתמשים, פרופיל אישי לכל משתמש המאפשר לראות מגוון תמונות, וידיאו ומידע נוסף.
צ'אט מלא בסגנון וואטסאפ מאפשר למשתמשים להתכתב ביניהם בצורה בטוחה וללא צורך בחשיפת מספרי הטלפון האישיים בשלב ההיכרות.
הגדרות ששומרות עלייך, האפליקציה מאפשרת למשתמשים להגדיר את מי הם רוצים לראות, (גיל, מרחק, מגדר ועוד), ובנוסף להגדיר למי הם מרשים לראות אותם. כך ניתן למנוע ממי שלא מתאים למשתמש/ת לראות ולפנות אליו/ה.

פיני רוזן, ממייסדי האפליקציה:
"אחד מהדגשים שלנו הוא לתת לנשים את הכח והביטחון, הבעיה הגדולה ביותר באפליקציות היכרות היא חוסר התאמה בין מה שמוצג באפליקציה למציאות ופעמים רבות מה שנראה כמו ׳נסיך החלומות׳ באפליקציה מתגלה לבסוף כאכזבה.
לפני כמה שנים הכרתי את אשתי באפליקציה להיכרויות וכיום יש לנו 4 ילדים. היה לי חשוב לשנות את כללי המשחק ולהציע לנשים חוויה חיובית ובטוחה יותר. נשים שרואות משתמש שלא העלה סרטון וידיאו יכולות
לבקש ממנו להעלות סרטון קצר שמציג אותו בזמן אמת וללא זיופים. צפייה בווידאו קצר ואמתי מאפשרת למשתמשות לסנן את המועמדים בצורה מהירה וכיפית וחוסכת זמן רב והמון עוגמת נפש.״

איפה מורידים את האפליקציה:
אפל סטור-
https://itunes.apple.com/us/app/app.date/id1084952927
גוגל פליי-
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.date

דילוג לתוכן