הדור הבא של מצלמות סמסונג

הדור הבא של מצלמות סמסונג מביא לישראל את חוויית הצילום הייחודית לקיץ 2011 בממשק מלא בעבריתסמסונג וסמיקום-לקסיס משיקות היום בין היתר את מצלמתSH100 עם קישוריות WI-FI המאפשרת להעלות לאינטרנט תמונות וסרטונים ולשלוח תמונות בדוא"ל ישירות מהמצלמה; את הדור הבא של משפחת מצלמות ה- 2VIEW בעלות שני מסכים לצילום עצמי; את דור ההמשך של סדרת ה- SUPER ZOOM; את דור ההמשך לסדרת האולטרא דקות ואת ספינת הדגל של סדרת NX עם גריפ לאחיזה נוחה יותר ופונקציות חדשניות

סמסונג ישראל וסמיקום-לקסיס, המפיצה את מצלמות סמסונג בישראל, חושפות היום את הטכנולוגיות האחרונות בתחום הצילום ומשיקות מצלמות דגל חדשות ואת הדור הבא של משפחות המצלמות של סמסונג.

לא פחות מ-13 מצלמות חשפה היום סמסונג באירוע עיתונאים בהשתתפות בכירים מחטיבת מוצרי הצריכה של סמסונג העולמית. כל הדגמים החדשים של מצלמות סמסונג מצוידים בממשק מלא בעברית וכוללים בין היתר את ספינת הדגל החדשה של סדרת NX; מצלמה עם קישוריות WI-FI, המאפשרת גיבוי אוטומטי של התמונות למחשב וניתנת להפעלה ב-WI-FI ומאפשרת שליטה מרחוק ממכשיר הסמארטפון; דור המשך לסדרת המסך הכפול; מצלמת זום מיניאטורית; מצלמה אולטרא זום דקה בשילוב עדשה רחבה 21 מ"מ, ויורשות חדשות נוספות לליין המצלמות הקומפקטיות.

SH100
במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום הושקה לראשונה בישראל מצלמתSH100 – מצלמת 14.2 מגה פיקסל קומפקטית, עם זום X5 המצוידת בקישוריות WI-FI – טכנולוגיה ייחודית המבססת את ההובלה של סמסונג בתחום מתפתח זה. באמצעות הקישוריות האלחוטית, מאפשרת ה- SH100 שיתוף מיידי של תמונות וסרטונים ל- Picasa, Youtube ו- ,Facebookכמו גם משלוח תמונות על ידי העברת דואר אלקטרוני היישר מתוך המצלמה. הקישוריות האלחוטית מאפשרת גם לגבות את התמונות בתהליך פשוט או להזרימן באמצעות תקן DLNA לצורך הצגת תמונות והזרמת סרטונים הישר למסך הטלויזיה. כדי ליהנות מהעלאת קבצים גדולים בקצב מהיר משתמשי -SH100 יכולים להירשם לשירות Boingo העולמי, המעניק שימוש חופשי ביותר מ-200,000 אזורים מכוסי WI-FI בעולם. בעזרת טכנולוגיית All Share המקשרת בין כל המוצרים האלחוטיים של סמסונג תוכלו גם להתרווח על הספה ולצפות בתמונה על גבי מסכי הטלוויזיה החכמים של סמסונג.
אפליקציה ייחודית שפיתחה סמסונג מציידת את ה- SH100ביכולת סלולר ההופכת את מסך הסמארטפון למסך תצוגה נוסף המאפשר שליטה על המצלמה – שליטה בזום, צילום ישירות ממסך הסלולר בזמן אמת ועריכת התמונות ללא צורך במחשב. כמו כן, המשתמש יכול להיעזר בהתקן GPS במכשיר הסלולר כדי לבצע תיוג גיאוגרפי של התמונות שצולמו.

NX11
את סדרת ה-NX המצליחה המשלבת קומפקטיות, נוחות שימוש וביצועים מקצועיים חסרי תקדים מרחיבה סמסונג עם ה-NX11, דור ההמשך למצלמת הדגל NX10, שממשיך לחזק את מיצובה של סמסונג כמובילת החדשנות המקצועית בשוק המצלמות. בין החידושים שנוספו לדגם החדש בולטים חיישן APS-C ברזולוציית 14.6 מגה פיקסל ותאימות אופטימלית אוטומטית לעדשות בממשק i-Function, שהוצג לראשונה עבור ה-NX100. לממשק נוספו עזרים נוספים המשובצים בעינית, והמאפשרים נוחות תפעול ושליטה באפשרויות הצילום מבלי להסיר את העין מעינית המצלמה ומאובייקט הצילום.
העיצוב המחודש בשילוב הגריפ של ה-NX11 מאפשרים החזקה נוחה יותר ותפעול קל ונוח יותר תוך כדי שימוש, מקלים על הצלם להשתמש ביד שמאל ומאפשרים לעבור בקלות בין הגדרות כמו מהירות תריס, כניסת אור, איזון לבן, ISO ועוד. עוד תוספת חדשה ל-NX11 הוא מצב פנורמי, המאפשר למשתמש לצלם תמונות פנורמיות בלחיצה אחת פשוטה. שורת הפריימים מודבקת ביחד בעזרת טכניקת עיבוד חדשנית היוצרת את התמונה הפנורמית.
המצלמה מצוידת בעינית מובנית ברזולוציה של 640×480, במסך AMOLED LCD 3.0" המאפשר צפייה טובה גם ביום שמש וביכולת הקלטת HD ב-720. המצלמה תשווק בקיט עם עדשת
ה- i-function 18-55 מ"מ, עם קיט עדשת פנקייק 20 מ"מ וקיט עדשת 20-50 מ"מ כסופה.

WB700
בין שלל הדגמים שנחשפו היום בולט במיוחד דגם WB700, מצלמת אולטרא זום דקה. ה- WB700 המצטיינת בחדות יוצאת דופן מצויידת בעדשת Schneider KREUZNACH אולטרה רחבה בקוטר 24 מ"מ ללכידת תמונות נוף ומקבצי אנשים, ובזום X24, המורכב מזום אופטי X18 וזום חכם X1.3. ה-WB700 מספקת תמונות חדות גם בצילומי תקריב, הודות לחיישן CCD 16 מגה-פיקסל.
כיורשת וממשיכת דרכם של דגמי WB600 ו-WB650, ה-WB700 משלבת את הפיתוחים האחרונים בצילום וידיאו HD, כולל שימוש בזום מרשים. בנוסף צוידה ה-WB700 במערכת ייצוב כפולה, שליטה ידנית מלאה וב- Smart Filter 2.0- מגוון מסננים אומנותיים כגון ‘half-tone dot’, ו-‘cinema’ המתווספים למסננים המסורתיים במצלמות סמסונג, כמו: ‘soft focus’, ‘fish-eye’, ‘miniature’, ו-‘sketch’, שיעניקו את הגימור המקצועי לכל תמונה בלחיצת כפתור.

3 מצלמות 2VIEW
במסיבת העיתונאים נחשפו בין היתר שלוש מצלמות חדשות ממשפחת 2VIEW, המתאפיינת במסך כפול, אחורי וקדמי. דגמי ST700, PL170 ו-PL120 החדשים מציעים תמונה איכותית, קלות שימוש ומסך קדמי ההופך צילום דיוקן עצמי לפשוט וחד מאי פעם. על המסך הקידמי, ייצרה סמסונג אנימציות הניתנות להורדה מהאינטרנט ומטרתן להסב את תשומת ליבם של תינוקות וילדים קטנים, כך שלא יסיטו את מבטם מהמצלמה בעת הצילום.
מצלמות PL170 ו-PL120 מצוידות במסכים קדמיים בהירים וחדים של 1.5 אינטש וביישום Easy Self Shot ואילו דגם ST700 מייצג את החדשנות האולטימטיבית בטכנולוגיית המסך כפול, עם 16.1 מגה פיקסל, עדשת זום X5 רחבה של 26 מ"מ, מסךLCD קדמי של 1.8 אינטש, הגדול ביותר מבין המסכים הקדמיים וממשק משתמש Smart Access UI המאפשר "גרירה", לחיצה ושליטה בכפתורי התוכנה, כאילו היו אפליקציות בסמארטפון.
שלושת הדגמים בסדרת המסכים הכפולים בטכנולוגיית 2View מעניקים חווית צילום מקצועית גם למשתמשים מתחילים. כל שלושת המצלמות צוידו במנגנון שליטה להדלקה וכיבוי אוטומטי של המסך, וביכולת הקלטת וידאו באיכות HD. מסננים חכמים Smart 2.0 מספקים את האפקטים הרגילים כמו : ‘soft focus’, ‘half-tone dot’, כמו גם יישומים ייחודיים לדגמים אלו כגון: "עין הדג", ‘miniature’ ו-‘sketch’, ומוסיפים נדבך של כיף עיצובי לחוויות הצילום. בעזרת תוכנת Magic Frame מובנית בממשק המשתמש ניתן ליצור מהתמונות המשפחתיות גלויות ופוסטרים ישירות דרך המצלמה וללא שימוש במחשב. דגמי ST700 ו- PL170 צוידו גם ביציאת HDMI שמאפשרת הצגת התמונה על מסך הטלוויזיה.

ST30, ST93 ,ST65 ו-ST95 האולטרא דקות
דגם ייחודי ובולט שנחשף היום הוא ה-ST30, מצלמת אולטרא זום זעירה במיוחד שגודלה המזערי, הקטן מגודל כרטיס אשראי, והעיצוב המיניאטורי שלה מאפשרים להכניסה גם לכיס החולצה – ממש ללכת עם ולהרגיש בלי. בקטגוריה זו, זוהי המצלמה האידיאלית למסיבות ולמפגשי חברים.
בנוסף לשילוב של עיצוב מושקע ומגוון רחב של צבעים לכל מצב רוח, מצוידת ה- ST30בתכונות מתקדמות, כמו יישום perfect portrait system המאפשר את צילום הפנים המושלם. בנוסף, מצויד הדגם במערכת טעינת סוללה מובנית, חיישן 10.1 מגה-פיקסל, עדשת 28 מ"מ וזום אופטי X3 ומערכת ייצוב תמונה נוספת, המונעת רעידות, גם הזעירות ביותר, מה שמאפשר קבלת תמונות חדות מאין כמותן.

אל משפחת המצלמות הדקות נוספו היום גם דגמי ST93 ,ST65 ו-ST95, המציעות את השילוב המנצח בין עיצוב דק ואופנתי בשלל צבעים וביצועים טכנולוגיים. בעובי של 17.5 מ"מ (ST93) ו-17 מ"מ (ST65 ו-ST95), מציעים הדגמים החדשים את המצלמות הדקות והמסוגננות ביותר בשוק במגוון רחב של צבעים. דגמי ST93 ו-ST95 מצוידים בעדשות רחבות – ST-93 ב-24 מ"מ; ST-95ו- ST-65 ב-26 מ"מ. שלושתן בעלות זום 5x, יכולת הקלטת וידיאו ב-HD ו-Smart Auto, המאפשר למשתמש לבחור מבין 16 מצבים ללכידת הרגע המושלם.

לדברי עופר עלמני, מנהל פיתוח עיסקי בסמסונג ישראל, "סמסונג משיקה היום בישראל שורה של מצלמות המציגות את קידמת הפיתוח הטכנולוגי של החברה בתחום הצילום עם פיתוחים חדשניים בלעדיים לחברה המשלבים ממשק מלא ותפריטים בעברית, נוחות משתמש, עיצוב, מגוון רחב של צבעים וביצועים טכנולוגיים. "

לדברי משה גוב, מנכ"ל סמיקום –לקסיס: "מאז החלה סמיקום-לקסיס בייצוג מצלמות סמסונג הצלחנו להעביר מסר ברור שטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך שבמצלמות סמסונג בשילוב עם חברה ישראלית חזקה ויעילה מספקים לצרכן הישראלי מגוון מוצרים עם טכנולוגיות המקדימות את המתחרים והמתאימים לצרכים ולההעדפות של הצרכן הישראלי בעידן הנוכחי. שילוב כלל הגורמים הביאו לכך שבתוך תקופה לא ארוכה מאז תחילת השיווק בישראל רושמות מצלמות סמסונג צמיחה מתמדת וגידול בנתח השוק".

המצלמות החדשות של סמסונג צפויות להגיע לערוצי המכירה בישראל במהלך חודש יולי במחירי צרכן הבאים:
LONG ZOOM ( (PL-210, WB-210, WB-700- 1,000-1,500 ש"ח
– (ST-700, PL120, PL170) 2VIEW800-1,400 ש"ח
(ST-30, SH100, ST-6500) Differentiation– 500-1,200 ש"ח
STYLE (ST-30, SH100, ST-6500) – 650- 1,000 ש"ח
 

דילוג לתוכן