הבלוקצ'יין של היהלומים, הדפסת תלת ממד ממתכות והטכנולוגיה שמודדת לראשונה כמה באמת כואב לנו: טכנולוגיות ישראליות פורצות דרך בכנס GoforIsrael יוצגו בפני 1,000 משקיעים ואנשי עסקים מאירופה, סין וארה"ב

אלו הסטרטאפים הישראלים שיציגו ב"נאומי מעלית" בכנס GoforIsrael
כנס GoforIsrael, ה-18 במספר, יתקיים ב – 5 למרץ במלון הילטון בתל-אביב. כנס ההשקעות הבינלאומי, המאורגן על ידי בית השקעות קוקירמן וקרן הפרייבט אקוויטי Catalyst, נחשב לאחד מכנסי העסקים החשובים בישראל, בזכות הכרה בינלאומית בהשפעתו על עתיד ההשקעות הזרות בישראל ועל השקעות ישראליות וגלובליות ברחבי העולם.

הכנס יתמקד השנה בסוגיות החמות של שוק ההון, בגיוס השקעות ועידוד שיתופי פעולה בין ישראל לבין משקיעים ותאגידים. בכנס תוצג חדשנות ישראלית פורצת דרך, בתחומים כמו: IT, מדעי החיים, סייבר, מדיה, אנרגיה, ייצור מתקדם, טכנולוגיות אוטומוטיב ועוד. סטארטאפים וחברות הייטק יציגו ב"נאום מעלית" במסגרתו יקבלו את ההזדמנות להציג בקצרה (תוך 60 שניות) את המוצרים שהן מפתחות בפני משקיעים פוטנציאליים.

לאתר הכנס לחצו כאן

בין החברות שיציגו בכנס:

אלפיום הינו פרויקט סייבר יחיד מסוגו מבית קריפטוקודקס ו 6DCP המאפשר בפעם הראשונה למדינות ולרשויות מס, לרשויות למניעת הלבנת הון, לחברות ביטוח ,ליהלומנים ולאתרי מסחר ברשת ,לסינדיקטים ובורסות בעולם ,למעבדות גמולוגיות, ולארגונים לא ממשלתיים, לאתר, לזהות, לנהל ולסייע במניעת הלבנות הון והונאות ביהלומים ואבני חן, מהמכרות ועד הטבעת. כל זאת על ידי סימון היהלום בברקוד חד ערכי (פטנט רשום) המוגן בצופן סימטרי ייחודי וזיהוי פיזי חד ערכי של היהלום, וללא צורך בסיכון מידע רגיש או אישי של אנשים ויהלומנים, תוך שילוב בלוקצ'יין רב שכבתי.

Medasense Biometrics היא חברת טכנולוגיה רפואית בתחום הכאב. מדהסנס פיתחה טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך המבוססת על בינה מלאכותית ואותות פיסיולוגיים שמאפשרת לכמת באופן לא-פולשני ורציף את תגובת הגוף לכאב בזמן אמת. הטכנולוגיה של מדהסנס צוטטה בכתבי העת המדעיים המובילים בתחום וע"י רופאים מובילי דיעה, כטכנולוגיה המתקדמת בעולם שמספקת מידע אמין ויציב לטיפול בכאב ויכולה לשפר את תוצאות הטיפול, בשוק יעד של כ-3 מיליארד דולר בשנה בעולם.

Caaresys – פיתחה מערכת לניטור נוסעים ברכב. המערכת – מיקרו מכ"ם עם עוצמה נמוכה מאוד, משתלב בכל מקום ברכב בקלות (לוח המחוונים, פנס תאורה ראשי, המראה ועוד). תוכנת הלמידה העמוקה מספקת הבנה על מצב הנוסעים: מיקום במכונית, קצב לב, קצב הנשימה וזיהוי תינוקות. בעתיד הקרוב, הטכנולוגיה של החברה תוכל לזהות את המצב של הנוסעים: עייפות, שיכרון, להבדיל בין מבוגר, ילד וחיית המחמד.

UBQ היא חברה בעלת טכנולוגיה מתקדמת להמרת פסולת ביתית לחומרים ברי קיימא. הפתרון המהפכני של החברה ממיר פסולת לא ממוינת המיועדת להטמנה, חומר גלם הטרוגני לכאורה, לחומר הומוגני לחלוטין. החומרים של החברה הינם בר קיימא, ניתנים למחזור ומהווים אלטרנטיבה ירוקה לחלופות פלסטיק קונבנציונאלי כחומרי גלם לייצור מוצרים מסחריים.

Hearmeout פיתחה מערכת תקשורתית לעולם ה -ON THE GO , ומובילה כיום את תחום האודיו בעולם הרשתות החברתיות. בשנה האחרונה הונפקה החברה בבורסה באוסטרליה. עם בניית פלטפורמה ייחודית לעולם הרכב, החברה העמיקה את שיתוף הפעולה עם חברת פורד, והצטרפה לקונצרן הטכנולוגי מהגדולים בעולם ה – SDL.

Reflectiz מציעה פלטפורמה חדשנית המאפשרת למנהלי טכנולוגיה ומובילי דיגיטל לקבל שליטה יעילה על הטכנולוגיות השונות הפועלות בסביבת התוכן הדיגיטלית והשפעתן על חווית המשתמש וביצועי האתר. המערכת משקפת את מארג היחסים בין טכנולוגיות, נכסים אינטרנטיים (כגון אתרים) והמשתמש הסופי. באמצעות יכולות Machine-learning וניתוחי Big-Data מפיקה Reflectiz את תובנות משמעותיות וקריטיות לשימוש בטכנולוגיות מבוססות אינטרנט, סְקֵילָבִּילִיוּת מוניטזציה, ביצועים ועוד.

Tymcure פיתחה פתרון ייחודי לסגירת נקב בעור התוף בהרדמה מקומית בלבד.
נקב כרוני בעור התוף גורם לכאבים, דלקות חוזרות, ולעתים מלווה בירידה בשמיעה. הפתרון כיום לסגירת הנקב הוא ניתוח מורכב בהרדמה מלאה. החברה פתחה מכשיר חד פעמי, המסוגל בצורה חכמה ויעילה, לסגור נקב בעור התוף בעזרת ממברנה ביולוגית ייעודית, כל זאת בהרדמה מקומית.

Anzu.io היא פלטפורמה לפרסום בסביבות תלת ממדיות דיגיטליות הכוללות משחקי מחשב, מציאות מדומה, מציאות רבודה ועוד. הפלטפורמה נבנתה בכדי להתמודד עם האתגרים הקיימים בפרסום במרחבים תלת ממדיים דיגיטלים הקשורים לניהול, הצגה, הנאה לפעולה ומעקב בזמן אמת אחר הנראות של המודעות.
המשימה של החברה היא לגשר על הפער שבין פרסום לחווית משתמש ע"י הטמעת הפרסומות כך שיהיו חלק מחוויית המשתמש.

PerfAction פיתחה מכשירי אסתטיקה רפואי ייחודיים המשלבים טכנולוגיה חדשנית מוכחת קלינית כאפשרות הטובה ביותר עבור תיקון צלקות, עיבוי העור ומתיחת פנים ללא ניתוח. המערכות משתמשות בטכנולוגיה המוגנת פטנט של החברה הנקראת, Jet Volumetric Remodeling (JVR)המאפשרת הזרקה ללא מחט של חומרי מילוי ותיקון במהירות ואנרגיה גבוהה מאוד כך שיש בה שילוב של אנרגיה קינטית והחדרה טובה יותר של החומר המוזרק.

NovellusDx פיתחה טכנולוגית חדשנית, אשר מודדת את ההשפעה של מוטציות ואת תגובתן לתרופות. במעבדה, מייצרים גנים מוטנטים על פי דוחות ריצוף גנומי שמתקבלים, מחדירים אותם לתאים חיים, ובעזרת למידה ממחשבת מנטרים את האפקט של המוטציות והשפעת התרופות. נובלוס-די-איקס נתמכת על ידי הקרנות אורבימד ופונטיפקס, ומשתפת פעולה עם 5 חברות פארמה להאיץ תהליכי פיתוח תרופות. בנוסף, נובלוס-די-איקס עובדת עם 25 מרכזי סרטן מהמובילים בעולם. https://www.dropbox.com/s/kxmomv2fzp1cp7m/LabRobotics.mp4?dl=0
עוד חברות הייטק שיציגו בכנס:
SatixFy (מפתחת השבבים ליישומי תקשורת לוויינים של יואל גת), Xjet (הדפסה תלת ממד ממתכות),
Eloxx (איתור ופיתוח תרופות גנטיות לילדים), SuperSmart (אפליקציה לתשלום בסופר באמצעות סורק), OmixMedical (אנטיביוטיקה בהשראת מנגנוני ההגנה של חרקים), Betalin (מיקרו לבלב מלאכותי לטיפול בחולי סכרת), MST (מערכת רובוטית המאפשרת לבצע ניתוחים לפקרוסקופיים מורכבים בלא עזרת אסיסטנטים), InfinityAR (פיתחה את מנוע פיתוח התכנה המתקדם בעולם למציאות רבודה).

בית ההשקעות קוקירמן נחשב למוביל בישראל בתחום השקעות חוצות גבולות, באמצעות רשת קשרים גלובלים חזקה הכוללת תאגידים מובילים, משקיעים ומוסדות פיננסיים רבים, בשווקים כמו: אירופה וסין. מהמטה בת"א, החברה מספקת מערך מלא של שירותי בנקאות להשקעות, כולל מיזוגים ורכישות (M&A), Private Placement, הנפקות בבורסות זרות, ניהול נכסים ומתן ייעוץ אסטרטגי לחברות ישראליות, אירופאיות וסיניות. עד כה היתה הפירמה מעורבת בעסקאות בהיקף מעל 5.8 מיליארד דולר, באמצעות צוות מימון תאגידים (corporate finance) מהגדולים בישראל, הכולל מומחים בתחום מדעי החיים, הייטק – מדיה וטלקום, גרינטק ונדל"ן.
קרן הפרייבט אקוויטי Catalyst משקיעה בחברות ישראליות. הקרן, שנוסדה בארץ בשנת 1999, מנהלת למעלה מ-250 מיליון דולר, ותומכת בצמיחתן לטווח ארוך של חברות ישראליות בגודל בינוני, עם חדשנות בשווקים גלובליים. לשותפים בקרן רקע גלובלי ורב תחומי ורשת קשרים עסקיים משמעותיים בארץ ובעולם. חברות הפורטפוליו בקרן כוללות חברות מתעשיות הטלקום, תעשיה מתקדמת, IT, ציוד רפואי, ומדעי החיים/פארמה.

דילוג לתוכן