הבית החכם של סמסונג

מוצרים ושירותים חדשים וחדשניים הופכים את הבית החכם למציאות
קו השירותים החדש נועד לשפר את הבטיחות בבית, לשפר את ניהול האנרגיה, להתאים את עצמו למיקום הבית ולציית לפקודות קוליות. "אנו נרגשים לספק חוויית 'בית חכם' שתקל על חיי לקוחותינו הודות למוצרים חדשניים המסייעים בשגרת היומיום של כולנו, כגון ניהול האבטחה וצריכת האנרגיה של הבית", אמר Wonpyo Hong, נשיא מרכז פתרונות המדיה בסמסונג. "אנו נרגשים להוביל את העולם בהפיכת הבית החכם למציאות אפשרית עבור לקוחותינו ברחבי העולם".

הבית החכם של סמסונג מציב את נוחות המשתמש בראש סדר העדיפויות. הרחבת קו המוצרים והשירותים של הבית החכם, הכולל התקנים של צד שלישי, נועדה לספק מענה לכל ההיבטים של הבית החכם המודרני, החל ממנעולי דלתות דיגיטליים וכלה במצלמות IP ותקעים חכמים. התקנים אלה מכילים את היצע המוצרים השלם של סמסונג אלקטרוניקה על מנת להעניק פתרון שלם של בית חכם.

הבית החכם של סמסונג – דרך חכמה יותר לחיות

שירותי הבטיחות של סמסונג מאפשרים למשתמשים לנטר את פנים הבית באמצעות התקנת מנעולי דלתות דיגיטליים ומצלמות IP כך שיוכלו לבחון מרחוק ובבטחה מי נכנס ויוצא מהבית. לדוגמה, אם המנעול הדיגיטלי של הבית נפתח בעת שהמשתמש אינו בבית, המשתמש מקבל הודעה לסמארטפון ויכול להפעיל את פונקציית Home View באפליקציה הניידת המקושרת לשירות כדי לבדוק את מצלמות ה-IP ולראות באם בני משפחה אחרים נכנסו אל הבית או שאולי יש סיבה לדאגה.

ניהול האנרגיה הוא נושא המעסיק צרכנים רבים. שירות הבית החכם של סמסונג מנטר את כמות החשמל הנצרכת על-ידי מכשירים זוללי חשמל כגון מזגנים ומציג את העלות הצפויה של צריכת האנרגיה. המשתמשים יכולים לעקוב אחר השימוש שהם עושים בחשמל, על בסיס יומי או חודשי ולקבוע יעדים חדשים על מנת להקטין את חשבון החשמל. ניתן גם לקבוע הקצאת חשמל חודשית מרבית לכל התקן ומכשיר חשמלי והמשתמש מקבל התרעה כאשר הצריכה מתקרבת לסף שנקבע.

שירותים חדשים מבוססי מודעות למיקום, מאפשרים להתקנים בבית להידלק אוטומטית באמצעות טכנולוגיית זיהוי מקום. לדוגמה, האורות והמזגן בבית יידלקו אוטומטית כאשר המשתמש מתקרב הביתה על מנת להעניק סביבה נוחה מיד עם הכניסה לבית.

השירות החדש, שעליו הוכרז לאחרונה, יוצר בית נוח יותר. מעתה ניתן יהיה להפעיל מראש את המזגן, שואב האבק ותאורת LED חכמה בכל עת ומכל מקום באמצעות S Voice, שירות הזיהוי הקולי המובנה בסדרת Gear הלבישה כמו גם באמצעות סמרטפונים מסדרת גלקסי. מספר רב של פקודות קוליות מפורטות הועלו מראש לאפליקציה על מנת לאפשר למשתמש לתת פקודות ספציפיות למגוון התקנים. סמסונג מתכננת להרחיב את התאימות של היצע הבית החכם שלה למוצרים מיצרני התקנים אחרים במקביל למוצרים נוספים של סמסונג על מנת ליצור חוויה ביתית חלקה.

הקמת אקוסיסטם לבית החכם

סמסונג יוזמת ופועלת על מנת להפוך את הבית החכם ואת האינטרנט של הדברים למציאות אפשרית באמצעות עיצוב תקנים בתעשייה לשירותי בית חכם. ביולי 2014, סמסונג ואינטל מילאו תפקיד חשוב בהשקת קונסורציום Open Interconnect שיפעל באמצעות מייסדיו ושותפיו העתידיים להבטיח סטנדרט לקישוריות

כחלק ממאמציה המתמשכים של סמסונג להאיץ את צמיחת סביבת הבית החכם, סמסונג תחשוף מאוחר יותר השנה ערכת פיתוח SDK שתאפשר לחברות שותפות לפתח התקני תוכנה התומכים בבית החכם של סמסונג.

בנוסף, סמסונג רכשה לאחרונה את SmartThings, היוצרת של פלטפורמה פתוחה ומובילה לבית חכם. עם המשאבים והתמיכה של סמסונג, SmartThings תמשיך להאיץ את פיתוחה של אקוסיסטם פתוחה באמת לבתים מחוברים ומקושרים. סמסונג גם תפתח את מוצריה בפני מפתחים ושותפים בפלטפורמת SmartThings על מנת לסייע ביצירת חוויות מרגשות לבית המחובר. פרטים נוספים יימסרו בכינוס המפתחים של סמסונג שיתקיים בין 11-13 בנובמבר בסאן פרנסיסקו.

"אנחנו מתכננים להקים אקוסיסטם פתוח לבתים חכמים באמצעות שילוב פעיל של מגוון שירותים ופלטפורמות בענן וכן באמצעות פתיחת הפלטפורמה של סמסונג למפתחים," אמר Wonpyo Hong, נשיא מרכז פתרונות המדיה בסמסונג. "הבית החכם של סמסונג ימשיך להתפתח באמצעות שירותים חדשים שיאפשרו ללקוחותינו ליהנות מחייהם בדרכים חכמות באמת."

###
 

דילוג לתוכן