הביאוגרפיה של סטיב ג'ובס ב 21 לנובמבר.

הספר כולל כ- 448 עמודים ומעל 40 ראיונות שניתנו ע"י סטיב ג'ובס, משפחתו,עובדיו , חברים ומתחרים למינהם.בספר ציטוטים רבים של סטיב ג'ובס כגון " עשיתי דברים רבים שאינני גאה בהם, כמו שהכנסתי את חברתי להריון שהייתי בן 23 והדרך שבה טיפלתי בנושא, אבל איני מחזיק בשלדים בארון"
הספר של סטיב ג'ובס מוצע למכירה מוקדמת כ 4 חודשים לפני חג המולד במחיר של 20.4 דולר בלבד.

 
בהתבסס על יותר מארבעים ראיונות ועבודה  שנעשתה  במשך שנתיים, כמו כן גם  ראיונות עם יותר ממאה בני משפחה, חברים, יריבים, מתחרים, ועמיתיו של ג'ובס , הספר הזה מתעד את החיים כרכבת של יזם יצירתי אשר התשוקה לשלמות היא שמובילה אותו.
זהו גם ספר על חדשנות. בשעה שאמריקה מחפשת דרכים כדי לקיים את הצד  החדשני שבה, וכאשר חברות ברחבי העולם מנסות  לבנות  מציאות דיגיטלית חדשנית ומתקדמת ,סטיב  ג'ובס עומד כסמל האולטימטיבי של כושר ההמצאה והדמיון המיושם.
 הוא ידע כי הדרך הטובה ביותר ליצור במאה ה -21 יהיה לחבר יצירתיות עם הטכנולוגיה, כך הוא בנה חברה שבה קפיצות של הדמיון היו בשילוב מדהים של הנדסה.
ג'ובס מדבר בגילוי לב, לעתים באכזריות רבה, על האנשים שעבד מולם  ועל מתחריו הרבים
כמו כן, חבריו, אויביו, ועמיתיו מספקים מבט ללא כחל ושרק של תשוקות, פרפקציוניזם, אובססיות, אמנות, תעלולי שובבות, ועל הכפייה והרצון לשליטה שעיצבו את גישתו העסקית ואת מוצריו החדשניים .
 
שווה קריאה..

דילוג לתוכן