הבורסה לניירות ערך בחרה בהיטאצ'י דאטה סיסטמס לשדרוג תשתיות אחסון הנתונים בסביבה הארגונית

הבורסה לניירות ערך בתל אביב בחרה לשדרג את תשתיות אחסון הנתונים בארגון לפתרונות היטאצ'י דאטה סיסטמס. פתרונות אחסון הנתונים VSP G1000 של היטאצ'י דאטה סיסטמס הוטמעו בסביבת המחשוב הארגונית של הבורסה לניירות ערך וכבר מביאים יתרונות רבים למשתמשי המערכת. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים בינואר 2015.

 

בבורסה לניירות ערך, כל רגע ביום העבודה חשוב. לכן, ישנו דגש רב לזמינות מלאה של המידע. לצורך כך, מגובה הפעילות היומיומית בסביבת המסחר באמצעות שתי מערכות מחשוב הפועלות במקביל – מערכת יצור באתר הראשי ומערכת גיבוי באתר המשני (המכונה גם אתר DR). כעת יושמה תפיסה דומה גם בסביבה הארגונית.

 

במאי 2014 נאלצה הבורסה לעבור למתקן ה-DR ולהפעיל בו את מערכות הייצור. תובנות מתהליך זה ומתהליך המעבר לבניין החדש הובילו את הבורסה לחפש פתרון שיאפשר מעבר קל ומהיר בין המתקנים.

 

לאחר בחינת הפתרונות המוצעים על ידי החברות השונות, החליטה הבורסה לניירות ערך לשדרג את מערכות תשתיות הנתונים בארגון. מנהלי המחשוב בבורסה, ובראשם אלדד הרשטיג, סמנכ"ל ומנהל מחלקת טכנולוגיות, מידע ותפעול, ומולי צפריר, מנהל חטיבת תשתיות ה-IT, בחרו להחליף את מערכות EMC הקיימות במערכת אחסון הנתונים VSP G1000 הכוללת פתרון Active-Active של חברת היטאצ'י דאטה סיסטמס.

 

פתרון Active Active  החדשני במערכות האחסון VSP G1000 של היטאצ'י דאטה סיסטמס, מבוסס על תוכנה בתוך הבקר המאפשרת עבודה רציפה, ללא תלות במערכת האחסון  הפיזית. תודות לכך, גם במקרה של תקלה, מערכות הסביבה הארגונית ומאות העובדים בבורסה ממשיכים לעבוד באופן רגיל, באמצעות פתרון Active Active החדשני של היטאצ'י דאטה סיסטמס, ללא כל הפרעה ועם כל הפונקציונליות המובנית בתוך מערכות האחסון.

 

על פי מולי צפריר, מנהל חטיבת התשתיות בבורסה לניירות ערך: "בשנים האחרונות הבורסה מממשת פתרון אחסון לסביבה העסקית, על בסיס מוצרי היטאצ'י דאטה סיסטמס, אשר במסגרתו מערך ה-DR של הארגון פועל באופן רציף. יתרה מזאת, היטאצ'י פיתחו עבורנו יכולות ייעודיות בתוך המיקרו-קוד של מערכת האחסון, כדי לעמוד בדרישות הייחודיות שלנו לביצועים בסביבות המסחר. פתרון זה הוכיח את עצמו הלכה למעשה במספר תרגולים ואף באירוע אמת. לכן, כשרצינו לשדרג את הפעילות של הסביבה הארגונית שלנו, פנינו למומחים של היטאצ'י דאטה סיסטמס. עם השקת מערכת האחסון 1000GVSP של היטאצ'י ב- 2014, זיהינו שתהליך המעבר בין אתר היצור לאתר הגיבוי, שנמשך מספר שעות, יכול להצטמצם ולאפשר מעבר למתקן הגיבוי בזמן קצר בהרבה. בעזרת הפתרון יש לנו כעת לא רק RPO שעומד על אפס (כמה מידע איבדנו), אלא גם RTO של אפס (זמן המעבר למתקן הגיבוי). וזו הבשורה הגדולה עבורנו. "

 

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל אמר: "לארגון מורכב כמו הבורסה לניירות ערך, שזקוק לרציפות עסקית ברמה הגבוהה ביותר, הפתרונות של היטאצ'י דאטה סיסטמס הם הנכונים ביותר. הבורסה מאפשרת המשכיות עסקית לכל המערכות ולכל תחנות העבודה של משתמשי הבורסה בסביבה הארגונית, ללא השבתה כלל, באופן שקוף למשתמשים. אנו מאמינים כי עם פתרון Active-Active שלנו נסייע לארגון להגיע לתועלות גבוהות יותר ושמחים כי הם בחרו בנו לפעילות העסקית שלהם."

 

אודות הבורסה לניירות ערך

הבורסה לניירות ערך בתל-אביב ממלאת תפקיד מרכזי במשק הישראלי ויש לה תרומה חשובה לצמיחתו. הבורסה היא "המגרש הביתי" של מגייסי ההון בישראל: חברות ישראליות רבות מסתייעות בבורסה למימון השקעותיהן ופעילותן העסקית והממשלה נעזרת בבורסה למכירת מניות לציבור במסגרת ההפרטה. הבורסה היא גם "המגרש הביתי" של ציבור המשקיעים ותעשיית ניירות הערך בישראל. עבור המשקיעים , הבורסה היא זירת מסחר וירטואלית, משוכללת, לקנייה ולמכירה של ניירות ערך.

למידענוסף, אנאבקרובאתרהבורסה:http://www.tase.co.il

 

דילוג לתוכן