מארק גרנות, סגן נשיא ומנכ"ל אפלאוז ישראל.

"הבא בודקים משלך"

"הבא בודקים משלך" – אפלאוז משיקה יכולת חדשה בפלטפורמת בדיקות ההמונים שלה, המאפשרת קבלת מבט כולל על בדיקות פנימיות וחיצוניות

אפלאוז, המובילה העולמית בבדיקות איכות דיגיטליות באמצעות קהילת בודקים במודל CrowdTesting, הכריזה על זמינותו של מודול חדש –  "הבא בודקים משלך" (Bring Your Own Testers) המאפשר לארגונים לנהל את הבדיקות הנעשות על ידי הצוותים הפנימיים שלהם – עובדים, חברים, חברי משפחה ולקוחות קיימים על גבי פלטפורמת ניהול הבדיקות של אפלאוז, לצד ממצאי קהילת הבודקים המומחים של אפלאוז.

פעמים רבות ארגונים רוצים לשלב בבדיקות התוכנה עובדים, יחד עם אנשים אחרים המתנסים עם המוצר כמו לקוחות, חברים ובני משפחה כדי לקבל משוב מוקדם על השקה או על יכולות חדשות. מאפיין Bring Your Own Testers ממנף את פלטפורמת ה- SaaS של אפלאוז ואת התהליכים הקיימים לניהול בדיקות, הפעלת בדיקות, והצגת תוצאות, כך שארגונים יכולים לשלב גם את קהילת הבודקים של אפלאוז וגם את הצוותים הפנימיים שלהם – אשר יכולים לספק בדיקות ומשוב בעלי ערך גבוה. גישת Bring Your Own Testers  חוסכת את הזמן והתשתית הנדרשים לצורך ניהול פנימי של תהליך כזה.

"מהנדסים וצוותי QA מנסים באופן קבוע לבחון ולהשיק גרסאות במהירות ותדירות גבוהות יותר. ככל שהיקפי הפעילות מתרחבים, אחד מהחסמים הגדולים ביותר הוא היכולת של הארגון לנהל את כל הצדדים והגורמים המעורבים בבדיקות בתוך הארגון ומחוצה לו", אמר דורון ראובני, מייסד ומנכ"ל אפלאוז. "מאפיין Bring Your Own Testers פותר את הבעיה הזו באמצעות מינוף הפלטפורמה המוכרת והמוכחת של אפלאוז כדי לנהל את צוותי הבדיקה החיצוניים והפנימיים. הדבר לא רק חוסך את העבודה  הרבה הקשורה בתהליך ניהול בודקים שונים, אשר עלולה להאיט את אנשי הפיתוח וה- QA, אלא גם מספק לארגון מבט מקיף וכולל על התוצאות, מכל הבודקים, על גבי פלטפורמה אחת".

"קיימים שלושה יתרונות מרכזיים לתוספת Bring Your Own Testers", אומר מארק גרנות, סגן נשיא ומנכ"ל אפלאוז ישראל. היתרון הראשון הוא גישה לשירות המנוהל של אפלאוז – המודול החדש מאפשר לארגונים לתקשר עם הצוותים הפנימיים שלהם באופן שלא נעשה קודם לכן. שנית, ארגונים מקבלים תוצאות ומשובים עשירים יותר ומורחבים יותר באמצעות מינוף קהילת המומחים הגלובלית של אפלאוז יחד עם הצוותים הפנימיים. ולבסוף, הצוותים הפנימיים זוכים בחווית שימוש רציפה – אפלאוז מקלה על הצוותים הפנימיים להתחיל לבדוק ולדווח על בעיות ולספק משוב. צוותים נרשמים ומצטרפים למערכת באמצעות חוויה פשוטה כך שהבדיקות יוצאות לדרך במהירות. ברגע שהבדיקות מתחילות, צוותים פנימיים יכולים לגשת בקלות לגרסאות, לדווח על בעיות עם כל המידע הנדרש, להעלות וידאו ומשוב משתמש חיוני, והכל דרך פלטפורמת אפלאוז".

דילוג לתוכן