הילה אוביל ברנר, מנכ"לית האקסלרטור של Techstars

האקסלרטור של Techstars וברקליס פותח את ההרשמה למחזור הרביעי

המחזור הקרוב יכלול 10 חברות מישראל ומחו"ל
ויתמקד בתחומי הפינטק ואבטחת הסייבר

פעילות האקסלרטור תתקיים במרכז Rise FinTech בתל אביב ותכלול מנטורינג צמוד ורשת קשרים בינלאומית

תכנית האקסלרטור של ברקליס ו-Techstars בישראל פותחת את ההרשמה למחזור הרביעי, אשר יתמקד בתחומי הפינטק ואבטחת המידע. התכנית תפעל במרכז Rise FinTech בתל אביבי ותכלול מנטורינג צמוד ורשת קשרים בינלאומית של בנק ברקליס וטקסטארס. ההרשמה תסגר ב-16 בדצמ 2018.

המחזור השלישי של האקסלרטור, אשר הסתיים בהצלחה רבה בספטמבר, כלל יזמים מכל העולם, בהם: Cred שמסייעת למוסדות פיננסיים בפרסונליזציה של ההשקעות שהם מציעים, LiST שהופכת פוליסות ביטוח חיים לנכסים נזילים וסחירים בביטקוין, SafeHouse Technologies – פתרון הממוקם בנקודת המגע הראשונה עם האינטרנט ומכסה את כל התעבורה העוברת בנקודה זו עם שילוב של מתודולוגיות חדשות שפיתחה החברה ומתודולוגיות קיימות ועוד….

הילה אוביל ברנר, מנכ"לית האקסלרטור של Techstars: "הביקוש לפתרונות פינטק חדשניים ולהשקעות גדל משנה לשנה. שוקי ההון והבנקאות בעולם מתפתחים הודות לפיתוחי הפינטק החדשניים ומומחים חוזים את המשך הצמיחה בתחומים אלה בשנים הבאות. לאור התפתחות אלו, אנו מחפשים חברות המפתחות פתרונות מתקדמים לבלוקצ'יין, בנקאות פתוחה, ניהול סיכונים, תשלומים, אבטחת סייבר, בינה מלאכותית, למידת מחשב וביג דאטה."

לן רוזן, מנכ"ל ברקליס ישראל, אמר, "תל אביב הופכת במהירות לחממת הגידול של חידושי פינטק ולמרות ממדיה הקטנים, וממשיכה להכות גלים בזירה העולמית. עם זאת, חברות סטרטאפ רבות מתמודדות עם קשיים בניסיונן ליצור את הקשרים הבינלאומיים המתאימים שיאפשרו להן לצמוח לעסק גלובלי. תכנית האקסלרטור שלנו נועדה במיוחד לחברות פינטק ואבטחת סייבר הזקוקות לגישה לייעוץ, קשרים ומימון. אנו ממליצים לחברות סטרטאפ ישראליות שאפתניות להגיש את מועמדותן למחזור הנוכחי של האקסלרטור ולהפיק תועלת מהתמיכה המשמעותית שאנו מציעים."

דילוג לתוכן