האקסלרטור ההנדסי AtoBe בירושלים ב"עזריאלי מכללה להנדסה" מרחיב את פעילותו במגרש הבינלאומי

לאחרונה האקסלרטור ההנדסי מבית עזריאלי מכללה להנדסה בירושלים, יצר עניין והשתתף באירועים בינ"ל מובילים בתחום היזמות הטכנולוגית והאקדמית.

AtoBeהמאיץ העסקי לסטרטאפים במכללה, מקדם מיזמים טכנולוגיים שההנדסה העומדת מאחוריהם היא בעלת חלק משמעותי. AtoBe מסיים בימים אלו את פעילות המחזור השני, אשר ביחד עם המחזור הראשון רשם הצלחות יפות.
עם הפיכתו לגורם משמעותי בסביבה היזמית הירושלמית, הלוקח חלק במיצובה של ירושלים כבירת אומת הסטרטאפ, נוטל אקסלרטור AtoBe גם חלק באירועים בינ"ל בתחום היזמות והחדשנות ובביקורים של גורמים מובילים ומשלחות מחו"ל.
בין האירועים הללו:
1. הכנס הבינ"ל למרכזי יזמות אוניברסיטאיים באוניברסיטה הטכנית של Hagga-Helia הלסינקי בפינלנד. בכנס השתתף מיכאל מזרחי מנכ"ל האקסלרטור וסיפר את הסיפור של AtoBe ואת חלקו באקוסיסטם היזמי הירושלמי.

2. הכנס הבינ"ל של טורקמיניסטן באשגבט. שגריר ישראל בטורקמיניסטן, מר איציק כגן ונשיא האוניברסיטה למדעים בבירה, הזמינו את מיכאל מזרחי מנכ"ל האקסלרטור להתארח במדינה ולהרצות בכנס על יזמות וחדשנות הנדסית ישראלית.

3. משלחות רבות ואורחים מחו"ל הגיעו לפקוד את האקסלרטור וללמוד על הדרך שבה התכנית מסייעת להנדס רעיונות למציאות, ביניהן: משלחת מאוניברסיטת KuLeuven בבלגיה; משלחת סטודנטים לתואר EMBA מביה"ס למינהל עסקים בפרנקפורט גרמניה; וד"רPanayiotis Philimis מנהל בכיר של תכנית האצה בניקוסיה קפריסין.
ובתוך כך גם השתתפו אורחים מחו"ל גם בדמו דיי שהתקיים ב20 ביוני במכללה. ביניהם: משלחת של אמריקאים-לטיניים מארה"ב כולם מנהיגים ומנהלים מתחום היזמות והחדשות, ו מר רם שוהם, מנכ"ל אקסלרטור פרנקפורט שהוקם בשיתוף ובסיוע AtoBe.

4. AtoBe והמכללה מתכוננים כעת לאירוע המיוחד לונדון ברידג', שיתקיים במכללה ב20 ביולי, בשיתוף JEST האקסלרטור הירושלמי ממזרח העיר והאקסלרטור המוביל Innovation Warehouse מלונדון. במהלך אירוע 6 סטארטאפים ירושלמים ממזרח ומערב העיר אשר נבחרו מבין עשרות שהגישו מועמדות, יציגו מצגות קצרות שיועברו בשידור חי לוועידת ההשקעות של IW בלונדון. את האירוע תארח המכללה באודיטוריום שבבניין הקמפוס החדש. הסטארטאפ הזוכה בתחרות יטוס לפגוש את המשקיעים ויבלה שבוע בחסות קהילת היזמות של IW בלונדון.

שלומציון לולו מנכ"לית וסגנית נשיא עזריאלי מכללה להנדסה: "אנחנו גאים ושמחים להיות שגרירים של האקדמיה והיזמות הישראלית בעולם ורואים ערך רב בהפצת הבשורה אודות מהפכת הסטרטאפ הירושלמית, כבירת הסטרטאפ ניישן"

דילוג לתוכן