האיצו וזכו

למעלה מ-120 יזמים, אנשי הייטק, משקיעים, אנג'לים ואנשי מחקר השתתפו ב Demo Day הראשון של StartOno Accelerator , מאיץ המיזמים של המרכז ליזמות– הקריה האקדמית אונו.

 הזוכה הגדולה מבין חברות הסטארט אפ בוגרות התכנית: ITsMine, אשר הציגה את הדור הבא של אבטחה כנגד גניבת מידע מתוך ארגונים (Next Generation DLP)

מאיץ המיזמים של המרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו קיים בשבוע שעבר (12/7) את אירוע ה- Demo Day הראשון –הצגת המיזמים למשקיעים פוטנציאליים, ותחרות המיזם המבטיח. לאירוע הגיעו למעלה מ-120 יזמים, אנשי הייטק, משקיעים, אנג'לים ואנשי אקדמיה, אשר צפו במצגות (Pitch) של חמשת המיזמים הנבחרים. אל המקום הראשון בתחרות הגיעה חברת ITsMine, חברת סייבר, אשר הציגה את הדור הבא של אבטחה כנגד גניבת מידע מתוך ארגונים (Next Generation DLP). בראש המיזם עומדים כפיר קמחי מנכ"ל ITsMine ולשעבר ארכיטקט מערכת בצ'ק פוינט, רן נורמן וגיא בן מאיור. חבר השופטים, אשר מנה את אייל ניב, שותף מנהל בקרן הון הסיכון פיטנגו, רנן הרטמן מנכ"ל הקריה האקדמית אונו, מורן בר מנכ"לית גיקטיים, אלון גבע מקרן Inimiti, יונתן מנדלבאום מקרן גלילות ואירית ישראלי-כהנא מ-AfterDox, התרשם מהפוטנציאל הגלום במיזם והעניק לו, ביחד עם הצבעת הקהל, את הפרס הראשון ע"ס 50,000 ₪. את המקום השני תפס המיזם meeba , אשר הציג אפליקציה המאפשרת להתחבר לקהילות מטיילים בכל מקום בעולם ולהיות חלק מהפעילות, ואל המקום השלישי הגיעה חברת Skoobi , שהציגה דרך חווייתית לחוות סיפורים ברבדים שונים, המאפשרת לקוראים לא רק לדמיין אלא גם לראות ולשמוע מה שהיה לסופר בחזונו. לדברי יאיר סאקוב יו"ר מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו, "תכנית האקסלרטור מהווה, למעשה, את קצה הפירמידה במודל היזמות של הקריה האקדמית אונו שבבסיסו הנגשת ארגז הכלים של יזמות לכלל הסטודנטים במכללה ובכל הפקולטות. התכנית החלה את דרכה לפני מס' חודשים, בהליך סינון קפדני של קרוב ל-200 פניות. את המיזמים ליוו באופן אישי צוות של מנטורים מובילים מהתעשייה, וביניהם נחמן שלף – יזם סידרתי שאחראי לאקזיט ההייטק הישראלי הראשון לחברה אמריקאית גדולה, יאיר ניצני – איש תעשיית המוסיקה ומנכ"ל הד ארצי לשעבר, ודגן אשל – מנהל החדשנות של חברת "שטראוס". חמשת המיזמים שסיימו את התכנית מחזיקים במצגת תכנית עסקית ותכנית פיננסית, והציגו ב Demo Day מצגות מרשימות. בימים אלו נפתחת ההרשמה למחזור השני, שיתמקד במיזמים בתחומים כמו מוסיקה ויזמות חברתית ותחומים אטרקטיביים אחרים".

דילוג לתוכן