האינטרנט של הדברים זקוק לפתיחות ולשיתוף פעולה מסחרי כדי להצליח

אומר מנכ"ל סמסונג אלקטרוניקסBK Yoon

 

סמסונג מתווה את מפת הדרכים של "האינטרנט של הדברים", כפי שפתח מר Yoon את תערוכת 2015 CES בנאומו המרכזי על האפשרויות הבלתי מוגבלות שבאינטרנט של הדברים

 

לאס וגאס – 5 בינואר 2015 – נשיא ומנכ"ל סמסונג אלקטרוניקס, BK Yoon, נשא את הנאום המרכזי הפותח את תערוכת 2015CES, בקריאה לפתיחות רבה יותר ולשיתוף פעולה בין תעשיות במטרה לפצח את האפשרויות הבלתי מוגבלות הטמונות באינרנט של הדברים.

 

"יש לאינטרנט של דברים את הפוטנציאל לשנות את החברה, את הכלכלה שלנו וכיצד שאנו חיים את חיינו," אמר מר יון. "זה התפקיד שלנו הוא למשוך יחד – כתעשייה, ועל פני מגזרים שונים -. כדי להפוך אמיתי את ההבטחה של האינטרנט של דברים"

מר יון גם הדגיש כי IOT חייב להתמקד באנשים ולהשתלב אורח החיים שלהם, והוסיף, "האינטרנט של דברים הוא לא על 'דברים'. במקום זאת, הוא על אנשים. כל אדם הוא במרכז הטכנולוגיה, ועולם ה- IOT צריך להתאים ולשנות צורה כמו שאנשים נעים בעולמם. "

כחלק מהמחויבות של סמסונג למימוש עידן ה- IOT, מר יון הכריז על לוח זמנים להפיכת טכנולוגית סמסונג התומכת ב- IOT. עד 2017, כל הטלוויזיות של סמסונג יהיו מכשירי IOT, ובחמש שנים כל חומרת סמסונג

תהיה מוכנה ל- LTO

בנוסף הוא גם הדגיש את חשיבותם של מפתחים בבניית IOT והודיע כי סמסונג ישקיע יותר מ -100 מיליון דולרים בקהילת המפתחים שלה בשנת 2015.

הרחבת התקני LTO ורכיביהם

בעידןIOT, על החיישנים להיות אפילו יותר מתקדמים ומדויקים, והמרכיבים מרכזיים הופכים יותר ויותר קומפקטיים ויעילים בצריכת אנרגיה.

מר יון שתואר את החיישנים המתקדמים של סמסונג, וכמה שהם מדויקים מספיק כדי להבין את הסביבה שמסביב של אדם ולהציע את הפתרון או שירות הנכון. לדוגמא, סמסונג מפתחת חיישן טווח תלת ממדי חדש שיכול לזהות התנועות הקטנות ביותר.

החברה גם עובדת על שבבים, כגון חבילה המוטבעת על אריזה (ePOP) ומעבד ביו, שהם חסכוניים באנרגיה וקומפקטיים מספיק כדי להיכנס למגוון רחב של מכשירים, במיוחד פריטי לבוש ומכשירים ניידים.

"הרחבת ההתקנים במערכות האקולוגית IOT והרכיבים שכוחם הם הצעד הראשון בהגשמת ההבטחה של האינטרנט של דברים," אמר מר יון. "סמסונג כבר יש מגוון רחב של מכשירי IOT. בשנה שעברה, סמסונג סיפק יותר מ 665 מיליון מוצרים, ומספר זה צפוי לגדול. כבר התחילו לפתוח את הערך החבוי בהתקנים מחוברים ואת כל החפצים היומיומיים סביבנו. "

 

יצירת מערכת אקולוגית פתוחה

 

בנוסף למכשירי IOT ורכיבים, מר יון הדגיש את החשיבות של פתיחות בהבאת IOT לחיים. הצטרפות מר יון על במה, מנכ"ל SmartThings אלכסHawkinson הדגיש החזון של סמסונג לתשתית פתוחה.
"לאינטרנט של דברים כדי להיות הצלחה, זה חייב להיות פתוח," אמר Hawkinson. "כל מכשיר, מכל פלטפורמה, חייב להיות מסוגל להתחבר ולתקשר אחד עם השני. עבדנו קשה כדי להשיג את זה, ואנו מחויבים למשתמשים לשים ראשון, לתת להם ביותר הבחירה והחופש אפשרי.SmartThings המערכת האקולוגית היא עכשיו תואם עם יותר מכשירים מכל פלטפורמה אחרת. "

 

תמיכת קהילת המפתחים

סמסונג מאמינה אמונה עמוקה בתפקידים של המפתחים ותרומתם, ומאמין באמונה שלמה כי מפתחים ישחקו

תפקיד מפתח במימוש עידן LTO

"אנחנו בSamsung מחויבים לתמיכה בקהילת המפתחים," אמר מר יון. "רק ביחד אנחנו יכולים לעצב את העתיד טוב יותר.
כחלק ממחויבות זו, מר יון הודיע כי סמסונג ישקיע יותר מ -100 מיליון דולרים לתמיכה בקהילת המפתחים שלה בשנת 2015 על ידי חיזוק תוכניות המאיץ שלה והרחבה נוספת של אירועי מפתח הבינלאומיים שלה.

 

שיתוף פעולה בכול ענפי התעשייה

 

סמסונג מאמין שלה IOT תהינה השפעות מרחיקת לכת, הרבה יותר מאשר בתעשיית האלקטרוניקה הצרכנית עד כה, כפי שהוא נוגע בכל היבט של חייהם של אנשים ולחולל מהפכה בכל ענף.על מנת ש-LTO יצליח, כול החברות בכל הענפים יצטרכו לשתף פעולה כדי לבנות את התשתית הנחוצה ולפתח את שירותי IOT מותאמים רבים שיכולים לענות על הצרכים של צרכנים.

 

"אני יודע בלבי שלא חברה אחת ולא ענף אחד לבדו יכולים לספק את היתרונות של האינטרנט של דברים," אמר מר יון. "כדי ליצור יקום IOT זה, אנחנו צריכים לראות את הפוטנציאל של האינטרנט של דברים בכל סוגי התעשיות. רק אם נפעל יחד, אנחנו יכולים לשפר את חייהם של אנשים. "

 

פרטים נוספים בקישור:

http://global.samsungtomorrow.com/CES2015 

דילוג לתוכן