האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI) ואיגוד קרנות ההון סיכון של יפן (JVCA) חתמו על הסכם שיתוף פעולה

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI) חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם איגוד קרנות ההון סיכון של יפן (JVCA). מטרת ההסכם היא לאתר פרויקטים וליצור הזדמנויות לתועלת הדדית של קרנות ויזמים בישראל ויפן. ההסכם נחתם בידי מנכ"לית IATI קרין מאיר רובינשטין, ומנכ"ל JVCA סואיצ'י קארייאזונו.
JVCA הנו איגוד קרנות ההון-סיכון המוביל והראשון ביפן. האיגוד נוסד בשנת 2002 ומאז הוא פועל לקידום קרנות ומשקיעי הון סיכון ביפן, ולמען פיתוח החדשנות ביפן ובקהילת החדשנות הבינלאומית.
על פי ההסכם, שני הגופים יקיימו שיתוף פעולה אסטרטגי לקידום ופיתוח עסקים בין ישראל ליפן בעולמות הטכנולוגיה והחדשנות. זאת, באמצעות מפגשים וכנסים משותפים ביפן ובישראל, שת"פ אקדמי ושיתוף הדדי של ידע ומחקר.
מנכ"ל JVCA, סואיצ'י קארייאזונו: "איגוד קרנות ההון סיכון של יפן מעוניין להדק את קשריו עם תעשיית הטכנולוגיה והחדשנות בישראל. אנו שמחים לשתף פעולה עם IATI ומצפים לפתח יחד הזדמנויות לשת"פ והשקעה של קרנות הון סיכון מיפן בטכנולוגיה המפותחת בישראל".
מנכ"לית IATI, קרין מאיר רובינשטין: "משקיעים ביפן מביעים התעניינות רבה באקוסיסטם ובתעשיות ההייטק ומדעי החיים בישראל. אנו פועלים במטרה ליצור גשר ולחבר אותם לתעשיית החדשנות ולהזדמנויות ההשקעה בישראל. בהיותנו ארגון הגג שמחבר בין הסקטורים השונים בתעשייה הישראלית למשקיעים מרחבי העולם, אנו מצפים שההסכם עם איגוד הקרנות של יפן יספק ערך רב ליזמים ולחברות סטארט-אפ מכל גודל הפועלים בישראל. ההסכם צפוי להדק את הקשרים בין יפן לתעשייה הישראלית ולתרום לקידום השקעות ומיזמים משותפים בין קרנות הון סיכון, משקיעים ויזמים ישראליים".

דילוג לתוכן