דר טל פבל מומחה לאיומי אינטרנט וסייבר ירצה על תחום אבטחת המידע, לילדים במחנה הקיץ "סטארט-אפ" של אינטרסקול מחשבים וכיף

דר' טל פבל מומחה לאיומי אינטרנט וסייבר ולחקר האינטרנט במזרח התיכון ובעולם האסלאמי, יהיה בין המרצים המובילים של מחנה הסטארט-אפ "אינטרסקול" וילמד את הילדים המשתתפים במחנה על תחום הסייבר, אבטחת מידע והגנה ברשתות החברתיות.

טל פבל הוא ד"ר למזרח תיכון מאת אוניברסיטת בר אילן, מרצה במספר מוסדות אקדמיים. מייסד ובעלים של חברת Middleeasternet העוסקת במחקר, יעוץ והרצאות בתחום האינטרנט והאיומים הקיברנטיים במזרח התיכון ובעולם האסלאמי. הוא משמש ראש התוכנית ללימודי פשיעה קיברנטית באוניברסיטת אריאל, עמית מחקר במספר מכוני מחקר אקדמיים ובצוותי מחקר וחשיבה בתחומי האיומים הקיברנטיים, ומרצה בבתי ספר לתקשורת ומערכות מידע.

הרצאתו של דר' פבל לילדי מחנה הקיץ של אינטרסקול מחשבים וכיף, תאפשר לילדים הצצה לתחום ההייטק המוביל כיום – סייבר ואבטחת מידע ותלמד אותם כיצד להגן על עצמם במרחבי הרשת ובמיוחד ברשתות החברתיות.

בין המרצים הנוספים במחנה: אבישי פריז מייסד הסטארט-אפ Warrantter בתחום תעודות האחריות ומומחי אבטחה וסייבר בחברות מובילות, בכירים מעולם ההייטק והסטרט-אפ ויוצרים בתחומי הטלוויזיה והמדיה.

מחנה הקיץ כולל לינה ומציע 3 מסלולים מתחום ההייטק לבחירת הנרשמים: גיימינג, מובייל וסייבר. מסלול המובייל יתמקד בפיתוח אפליקציות, ויכלול סדנאות טכנולוגיות אינטראקטיביות כמו פיתוח אפליקציות סלולריות ולימוד שפות תכנות חדשות. מסלול הגיימינג יעסוק בפיתוח משחקי מחשב ברוח משחקי Games  for Change  ואחרים (כמו Counter Strike או League of Legends) ותשלב סדנאות לשיפור מיומנויות במשחקים, טורנירים רבי משתתפים ועוד.

מסלול הסייבר יעסוק  בעקרונות ה-Cyber  תוך לימוד של  נושאים ותכנים מתוך תכנית הלימודים של משרד החינוך בתחום זה.

במסגרת כל המסלולים, החניכים יתנסו בסדנאות טכנולוגיות אינטראקטיביות, לימוד שפות תכנות חדשות, פיתוח משחקי מחשב, בניית מצגות קליפים אינטראקטיביות, אתרי אינטרנט, אפליקציות ועוד, כל אלו תוך התנסות והדמיה של פיתוח רעיונות של יזמות וסטאטרט-אפ.

"השנה דאגנו במיוחד להזמין למחנה מרצים ומוחים מהשורה הראשונה, על מנת שהילדים יוכלו לחוות את העולם האמיתי של ההייטק והמדיה, כמו גם ילמדו את המקצועות הללו מאת המובילים בתחומם" אומר פרופסור בנימין פיינשטיין היועץ המקצועי ומייסד אינטרסקול מחשבים וכיף

מחננה הסטארט-אפ של חברת אינטרסקול יתקיים השנה בכפר הנוער מוסינזון בהוד השרון ומתאים לגילאים: גיימינג 9-17, מובייל 10-17, סייבר 11-17.

המחזור השני של המחנה יתקיים בין התאריכים 27.7-6.8 וימשך 11 יום. נותרו מקומות אחרונים

לפרטים והרשמה למחנה  054-4458802, 1-700-50-2400, www.interschool.co.il

דילוג לתוכן