דריו מחזקת את יכולות השיווק: ממנה שני מנהלים בכירים להקמת צוות מכירות B2B בארה"ב והרחבת הצלחת הפעילות העולמית של מכירה ישירה ללקוח

ניו יורק וקיסריה, ישראל- 3 במאי 2018- חברת דריו (נאסד"ק:DRIO) מובילת שוק עולמית בתחום הבריאות הדיגיטלית, המציעה פתרונות אחסון מידע ורפואה בסלולר, הודיעה היום כי שכרה את שירותיו של מנהל שירותי בריאות דיגיטליים מארה"ב, ג'יי סי מוייל (JC Muyl), לתפקיד מנהל הפעילות המסחרית בצפון אמריקה, לצורך הובלת חטיבת המכירות העסקיות (B2B) של פלטפורמת Dario Engage. מינוי זה מהווה המשך למינוי שבוצע לאחרונה של ג'ואו מנדז-רוטר (Joao Mendes-Roter) לסמנכ"לית השיווק בדריו, לצורך הובלת הפעילות העולמית הנרחבת של מכירה ישירה ללקוח (B2C).

 

Dario Engage, פלטפורמת ה B2B של החברה  , מאפשרת לחברות שרותים רפואיים ובריאות את היכולת לנהל באופן דיגיטלי ומכוון מידע מצבים כרוניים לצורך שליטה ושיפור מצבם של מטופלים. הפלטפורמה הינה גמישה וניתנת בקלות להתאמה אישית לצורך שילוב והטמעת תכניות המכסות את כל היבטי ניהול הסוכרת והטיפול הכוללים את סוג 1, סוג 2, סכרת הריון וסכרת מוקדמת.

 

ג'יי סי מוייל (JC Muyl) ממשרדי דריו בניו יורק, יתמקד בהרחבת מכירת פלטפורמת Dario Engage וגיוס ספקי שירותי בריאות, גופי ביטוח, מרפאות, ומעסיקים שמעוניינים בפלטפורמה דיגיטלית עבור המטופלים והעובדים על מנת לספק ניטור יעיל של סוכרת, הכוללת מעורבות וניהול. מר מוייל הינו בכיר בתחום שירותי הבריאות הדיגיטליים בארה"ב, בעל ניסיון עשיר ומוכח בהשקות ובפיתוח מספר רב של שירותי בריאות לעסקים גלובליים מצליחים המרוויחים מיליוני דולרים. למוייל תפקיד מרכזי בפיתוח C3i Solutions, חברת קשרי לקוחות בתחום הבריאות, מסטארט אפ של 30 עובדים לחברה גלובלית המעסיקה 1400 עובדים.

 

ג'ואו מנדז רוטר (Joao Mendes-Roter), הינה בכירה בתחום ה-מסחור ומומחית בתחום הדיגיטל המקוון והתגובה הישירה. לגברת מנדז-רוטר ניסיון מוכח בהגדלת הכנסות ושיפור חוויית לקוח דרך מוצרים חדשים, ערוצי שיווק רגילים ומקוונים טובים יותר והזדמנויות עסקיות חדשות. קודם להצטרפותה לדריו, היא שמשה בתפקידים בכירים ב- 888 Holdings שם הובילה את השיווק העסקי ללקוח וקמפיינים להגדלת מאגר הלקוחות.

 

"אנו שמחים על הצטרפותם של שני המנהלים עתירי ההישגים, מר מוייל וגברת מנדז-רוטר לצוות דריו, אשר יסייעו בהגדלת יכולות השיווק שלנו", אמר ארז רפאל, יו"ר ומנכ"ל דריו. "אנו מאמינים שפוטנציאל הגדלת המכירות שלנו באמצעות פעילות B2B משמעותי בטווח הקרוב. באמצעות חבירה למבטחים וספקי שירותי בריאות, אנו מאמינים שאנחנו יכולים להגדיל משמעותית את מספר משתמשי הקצה. מר מוייל הינו בעל הניסון והידע המתאימים לצורך הובלת הקו העסקי בארה"ב".

"במסגרת פעילות המכירה הישירה ללקוח, יש לנו היום עשרות אלפי משתמשים פעילים ברחבי העולם והמומנטום ממשיך לגדול. גברת מנדז רוטר בעלת ניסיון עשיר בבניית הקשר עם הלקוח ורכישת לקוחות. ראינו כי המוצרים המתחרים לא הצליחו לגייס את לקוחות בפעילות מכירה ישירה ללקוחות, אשר אנו מאמינים שלדריו יש, ואנו מאמינים שבאמצעות מינוף היכולות שלנו בגישת השמת המשתמש במרכז, אנו ממצבים את דריו כמובילה בפעילות הישירה מול הלקוח. נוסף על כך, אנחנו בטוחים כי גם שותפינו בשיווק B2B יוכלו למנף את פעילותם באמצעות גישתנו של השמת המשתמש במרכז, ויוכלו לפתח קשרים עם משתמשי הקצה באמצעות שימוש בפלטפורמת ה-  Dario Engageשלנו".

דילוג לתוכן