דני רביד מונה על ידי מיקרוסופט לתפקיד Microsoft Regional Specialist בתחום ה- SQL

רביד הוא האדם היחידי בארץ שמחזיק בתואר זה בתחום ה – SQL Servsr, כאשר בתארי MRS של מיקרוסופט בכל התחומים, מחזיקים רק עשרות בודדות של יועצים מרחבי העולם.
 

דני רביד, ראש תחום SQL Server ו – BI ב – GlassHouse ישראל מונה על ידי מיקרוסופט לתפקיד יועץ אזורי בתחום ה-SQL  –  Microsoft Regional Specialist (MRS). רביד הוא האדם היחידי בארץ שמחזיק בתואר זה בתחום ה – SQL Servsr, כאשר בתארי MRS של מיקרוסופט בכל התחומים, מחזיקים רק עשרות בודדות של יועצים מרחבי העולם.
 
לאחרונה אף הוסמך רביד כ –   Microsoft Certified Master SQL Server 2008, בנוסף לתוארMicroSoft Certified Architect  בו הוא מחזיק.
 
תואר ה-  MRS מעניק לרביד את הזכות לעבוד בשיתוף פעולה עם מומחי מיקרוסופט בעולם ומקנה לו גישה למאגריהמידע של מיקרוסופט בתחום ה- SQL. בנוסף, ייצג רביד את מיקרוסופט בפני לקוחות החברה. הישגים אלה מאפשרים לו גם להוביל את GlassHouse  ישראל לקראת יישום וביצוע של פרויקטים ברמת קושי ומורכבות גבוהים ביותר.   
אורי ויינרוט, מנהלת שיווק שרתים במיקרוסופט ישראל: “תואר ה-Microsoft Regional Specialist ניתן לאנשי הטכנולוגיה הבולטים בתחומם. הענקתהתואר לדני רביד מהווה תעודה של כבוד לדני
ול- GlassHouse כשותפה מוסמכת של מיקרוסופט בתחום תשתיות נתונים". 
 
עודד אביטל, סמנכ"ל שירות ב- GlassHouse  ישראל, רואה במהלך זה חלק מתהליך כולל של התמקצעות החברה. "המטרה שלנו היא להציע ללקוחות GlassHouse  שילוב מנצח בין הפתרונות הטובים ביותר והשירות המקצועי והמוסמך ביותר. דני רביד, אשר זכה בתואר הנכסף של מיקרוסופט – יועץ אזורי – משקף את האסטרטגיה של החברה בכל הנוגע להצטיינות והובלה".
 

דילוג לתוכן