דנה מנדל הצטרפה לחברת [email protected]

דנה מנדל הצטרפה להנהלת חברת [email protected] בתפקיד מנהלת עסקית ראשית CBO – Chief Business Officerבמסגרת תפקידה, תהיה דנה אחראית על פיתוח עסקים, אסטרטגיה ותפעול הפעילות של  [email protected], שהנה החברה המובילה בישראל בתחום השירותים והייעוץ בפיתוח מערכות תוכנה מתקדמות והמשכיות עסקית.
 
דנה מנדל מגיעה מחברת סאן/אורקל, בה פיתחה וניהלה את עסקי התוכנה של סאן בישראל בשש וחצי השנים האחרונות. דנה היא בוגרת ממר"מ ובעלת תואר ראשון בחשבונאות ומימון, עם ניסיון רב שנים בתחום המקצועי והעסקי בשוק ה-IT וההיי-טק הישראלי, וכן בתחום הכספים.
 
הצטרפותה של דנה מנדל לחברה הנה חלק ממגמת ההתחזקות ההתמקדות והצמיחה של  [email protected] בשוק הישראלי בתחום השירותים והייעוץ בפיתוח שירותים ומערכות תוכנה מתקדמות בעולמות של מחשוב ענן, מובייל, ועולם האינטרנט.
 
אריאל ראוך, המנכ"ל והבעלים של [email protected] מציין כי הוא שמח מאוד  על הצטרפותה של דנה מנדל לניהול הפעילות בחברה: "אין ספק שהצטרפות דנה
ל- [email protected] הנה מכפיל כוח אמיתי לפעילות החברה. אנחנו בטוחים שביחד עם ההצטרפות של דנה מנדל לחברה, נמשיך במגמת ההובלה והצמיחה של החברה ברמה הטכנולוגית, ונחדור לשווקים חדשים

דילוג לתוכן