דן אנד ברדסטריט ישראל הטמיעה מערכת בילינג של SAP

המערכת מבוססת SAP Business One והטמעה ע"י Menahel4U
דן אנד ברדסטריט ישראל הטמיעה מערכת בילינג של SAP
SAP ישראל הודיעה היום כי חברת המידע העסקי דן אנד ברדסטריט הטמיעה מערכת בילינג המבוססת על פלטפורמת SAP Business One, בפרויקט שהובילה חברת Menahel4U. דן אנד ברדסטריט ישראל מעסיקה כ-170 עובדים והיא החברה הותיקה, הגדולה והמובילה בישראל לאספקת מידע עסקי. מערכת הבילינג מבוססת על פלטפורמת SAP Business One ונותנת מענה מלא ללקוחות הצורכים שירותי מידע דרך אתר האינטרנט של דן אנד ברדסטריט, החל משלב כניסת הלקוח לאתר וקבלת השירות וכלה בשלב הפקת החשבונית והגבייה. בנוסף על פתרון הבילינג, כולל הפרויקט גם מענה למחלקת הכספים והנהלת החשבונות ויסייע למשתמשי מפתח במחלקת המכירות וביחידות הפיננסיות לנהל את המידע והתהליכים העסקיים. ההיקף הכספי של הפרויקט מוערך במאות אלפי ש"ח.
 
חברת Menahel4U, שותפתה העסקית של SAP ישראל, ביצעה את הפרויקט בשלושה שלבים במשך כשנה. הפרויקט מעניק לדן אנד ברדסטריט פתרון בילינג מלא לביצוע חיוב וגביה באופן אוטומטי ואמין ומאפשר גמישות שיווקית מול לקוחות החברה באמצעות אתר האינטרנט שלה.
 
אנשי Menahel4U הטמיעו במהלך הפרויקט את המודולים הבאים: Billing One – מודול מדף לניהול חיוב וגביה אוטומטית לפי חוזי ההתקשרות מול הלקוח, הכולל טיפול בגביה ממס"ב ומשב"א באופן אוטומטי; Interface One – מודול מדף גמיש לניהול ויצירת ממשקים למערכות חיצוניות ותהליכים עסקיים (BPM), ששימש ליצירת ממשק מלא של הבילינג למערכת ה-CRM הארגונית ואתר האינטרנט. לצורך הפרויקט ביצעו אנשי Menahel4U גם הרחבה מיוחדת של מודול Billing One לעולם התוכן ויצרו עבורו חיבור אונליין לאתר האינטרנט של דן אנד ברדסטריט.
 
בנוסף, נערך שיתוף פעולה ייחודי שיאפשר לכל לקוחות SAP Business One לקבל מידע עסקי ושיווקי של דן אנד ברדסטריט ישירות אל תוך מערכת ה- SAP שלהם.
 
יניב שניידר, ר"צ מערכות פנים ארגוניות, דן אנד ברדסטריט: "מערכת SAP Business One הנה פתרון עסקי ממדרגה ראשונה. היא מאפשרת הבנה ויכולת לגזור מידע בעל ערך מוסף על אופן פעולתו של הלקוח במערכת המידע העסקי, כמו גם גמישות בתהליך ניהול הלקוח מרגע ההזמנה ולאורך כל תקופת חייו של החוזה. שיתוף הפעולה שיצרנו עם SAP ישראל יאפשר לנו להרחיב ולשפר את השירותים המתקדמים שאנו מציעים לאלפי החברות שכבר משתמשות במערכת SAP Business One ולאפשר להם לקבל מידע עסקי ושיווקי המתעדכן בזמן אמת, על פי דרישה, ישירות אל תוך מערכת ה- SAP שלהם".
 
רן שלגי, מנהל השיווק והמכירות, Menahel4U: "אתר האינטרנט של דן אנד ברדסטריט הוא למעשה זירת מידע שוקקת חיים, המכילה מידע עסקי בכמות עצומה ומספר רב של טרנסאקציות כספיות בכל יום. במהלך הפרויקט הטמענו ופיתחנו עבור דן אנד ברדסטריט פתרון קלאסי, שמתאים לצורכיהן של חברות המספקות שירותי מידע ותוכן. האתגר העיקרי שבו הצלחנו לעמוד היה לבנות מערכת שנותנת מענה מלא ללקוחות החברה על גבי אתר האינטרנט שלה, החל משלב כניסת הלקוח לאתר וקבלת השירות וכלה בשלב הפקת החשבונית והגבייה".
 
אוהד מץ, מנהל ערוצי הפצה, SAP Business One, SAP ישראל: "דן אנד ברדסטריט משרתת את מיטב החברות בישראל, החל בבנקים וחברות ביטוח, דרך תאגידים וקבוצות אחזקה וכלה בבעלי עסקים קטנים ובינוניים. הבחירה במערכת SAP Business One מבטיחה לדן אנד ברדסטריט ישראל שכל המידע העסקי והטיפול בחשבונות הלקוחות ינוהלו בצורה המתקדמת והטובה ביותר ויאפשרו לה המשך צמיחה ושגשוג".

דילוג לתוכן