דיזר משיקה- קרוסלת מוזיקה חדשה במגע Deezer Flow

 

 

הלשונית החדשה של Deezer Flow מציעה מגוון רשימות השמעה בהתאמה אישית

50 אלף מנויים לשירות בישראל מאז השקתו

Deezer, משירותי הזרמת המוזיקה הפרסנוליים הגדולים בעולם אשר הושק בישראל בדצמבר 2017 ומציג כ- 50 אלף מנויים עד היום בישראל, מציג מעתה למשתמשים דרכים חדשות לגלות תוכן שמע מותאם אישית באמצעות ה- Flow. בפעם הראשונה, חובבי המוזיקה ייהנו ממידע מורחב על השירים שהם רוצים לשמוע עם לשונית ה- Flow החדשה. השירות מציע זרימת מוזיקה המציגה רשימות מעקב מותאמות אישית עבור כל משתמש בנפרד – multi-Flow.

פורמט הקרוסלה החדש של ה- Flow מציע שלושה מסלולי מעקב 'בהשראת' רשימות השמעה קבוצתיות על ידי אמנים דומים ומסלול 'גילוי' למעריצים שמעוניינים לשמוע אמנים או שירים חדשים. משתמשי ה- Flow יכולים להחליק ימינה כדי לשמוע מוזיקה יומית או להאזין לשירים חדשים באמצעות אופציית ה'גילוי 'יחד עם הוספת שירים לרשימות האזנה או ליצור רשימת שמע חדשה.

חובבי ה-Flow יוכלו להמשיך וליהנות מחוויית האזנה נינוחה באמצעות one-touch Flow. האלגוריתם של Deezer מאפשר הזרמת מוזיקה ממושכת על פי התאמה אישית וההמלצות ה-Flow ללא מגע.

התוכנות החדשות של Deezer Flow כוללות:

● כרטיסי Flow בתבנית קרוסלה קלה להחלפה, עם אפשרויות מוזיקה מותאמות אישית
● Flow – פסקול אישי שמנגן את כל השירים שברצונך לשמוע
● שמיעת 40 רצועות מומלצות מתוך "השראה" (בריענון יומי) ו-40 רצועות מרשימת ה"גילוי" בריענון שבועי.
● שמירת רצועות בודדות או רשימות מעקב שלמות לפלייליסטים אישיים או יצירת רשימות חדשות
● מנויי Premium+ יכולים לדלג או לבחור רצועות ספציפיות.
(משתמשי Freemium יכולים להפעיל רק רצועות מוזיקה במצב אקראי).

"אנו מאמינים במתן למשתמשים שלנו את הפסקול האולטימטיבי לחייהם – Flow. אבל כמו כל פסקול, צריך לקחת בחשבון את רגשותיהם ואת מצב הרוח. ה- Flow החדש מעשיר את חוויית המשתמש ומספק לאנשים אפשרויות רבות יותר מאי פעם. זה אף פעם לא היה קל יותר לבחור לאיזה כיוון ה- Flow ייקח אותך, וליהנות מהחיים לפסקול האישי שלך ", מסר אלכסנדר הולנד, מנהל התוכן הראשי של המוצר.

Deezer Flow זמין ב- iOS, Android ובמחשב.

דילוג לתוכן