דיגיביי מציגה: JVC Everio GZ-X900, מצלמת וידיאו HD קטנה ומהירה,

דיגיביי מציגה: JVC Everio GZ-X900, מצלמת וידיאו HD קטנה ומהירה, עם שפע תכונות צילום מתקדמות, עיצוב ייחודי ומשקל הנמוך מ-300 גרם
עם אפשרות לצילום סטילס במקביל לווידיאו וצילום בהילוך איטי

דיגיביי, היבואנית והנציגה של מצלמות CASIO ומצלמות הוידאו הדיגיטליות של JVC בישראל, מרחיבה את היצע מצלמות הוידיאו הדיגיטליות של JVC עם דגם Everioנוסף, Everio GZ-X900 ממשפחת ה-Everio X, המציע תכונות צילום וידיאו וסטילס מתקדמות, כשהכל ארוז במצלמה שאינה גדולה מסמרטפון.
GZ-X900 היא מצלמה מהירה בחדות גבוהה, עם חיישן 1/2.33CMOS אינץ' 10.3 מגה-פיקסל הראשון בעולם במצלמת Full HD AVCHD. היא מצלמת וידיאו ב-Full HD (1920×1080), מצלמת וידאו בהילוך איטי בקצב של עד 600 פריימים לשניה – מה שמאפשר לה לתפוס תנועה דינמית שאינה נתפסת לעין האנושית. ובנוסף, מאפשרת צילום סטילס ב-5.3 מגה-פקסל תוך כדי צילום וידיאו.
 ה-Everio GZ-X900מאפשרת צילום מהיר של עד 11 תמונות סטילס רצופות ב-5.3 מגה פיקסל בקצב של עד 60 פריימים בשניה – דרך מצוינת להנציח ארועי ספורט, למשל. ובנוסף, היא מאפשרת צילום באיכות גבוהה של עד שש תמונות רצופות ברזולוציה של 9 מגה פיקסל ובקצב של 15 פריימים לשניה, המתחרה בקצב של מצלמות DSLR טיפוסיות.
 
ה-Everio GZ-X900היא מצלמה קומפקטית המתאפיינת בעיצוב שונה, ללא ידית אחיזה, המאפשר גמישות בתפעול המצלמה ובאחזקתה – אפשר להחזיקה מלמעלה, ממטה, או בכל דרך שתתאים לכם. ה-Everio GZ-X900היא גם קלת משקל במיוחד, בשל העובדה שהיא מתבססת על כרטיסי זיכרון כאמצעי אחסון.
 
כמו כל הליינים האחרונים של סדרת Everio,  כוללת ה-Everio GZ-X900מספר תכונות התומכות בשיתוף, גיבוי, העברת קבצים ותמונות למחשב, העלאת סרטים ל- YouTube, או צריבה ל-DVD בלחיצה אחת. המשותף לכל התכונות הוא One touch – פעולה בלחיצת כפתור אחת. אל תכונות אלו נוסף גם ה-Laser Touch, המאפשר לשלוט בתפריט באמצעות מגע בצד המסך. 
 
תכונות עיקריות:
– חיישן 1/2.33CMOS אינץ' 10.3 מגה-פיקסל
– מסך 2.8 אינץ'
– זום אופטי x5
– זום דינמי x8
– זום דגיטילי x200
– הקלטת וידיאו ב-Full HD(1920×1080)
– עדשת KONIKA MINOLTA
– Optical Image Stabilisation
– One Touch Upload –  להעלאה ישירה של קיטעי וידיאו ל- YouTube
– One Touch Export – להעברת קבצים ותמונות למחשב
– PC-less Archiving and Viewing, ארכוב וצפיה בקטעים ללא צורך במחשב
– זיהוי פנים
– Laser Touch Operation – מאפשר לשלוט בתפריט באמצעות מגע בצד המסך
– כרטיס זיכרון SD/SDHC
– 296 גרם

 
המחיר: 3,999 שקל, להשיג ברשתות ובחנויות הצילום המובחרות

דילוג לתוכן