דורון מידן מונה למנהל אקדמי של קורסי ההכשרה בתחום תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק

דורון מידן (50) מונה למנהל אקדמי של קורסי ההכשרה בתחום תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק, מחטיבת ההדרכה של מטריקס.דורון מידן (50) מונה למנהל אקדמי של קורסי ההכשרה בתחום תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק, מחטיבת ההדרכה של מטריקס.

במסגרת תפקידו יהיה מידן אחראי על הובלת הפעילות המקצועית של ההדרכות וקורסי ההכשרה בתחומי תשתיות המחשוב במכללה, לרבות אחריות על תכני הקורסים ופיתוח קורסים חדשים, אחריות מקצועית על המרצים בתחום וייעוץ לסטודנטים במכללה, לפני הרישום ובמהלך הקורס.
בנוסף ימשיך להדריך את הקורסים בתחום וייעץ לחברות וארגונים בבניית מסלולי הכשרה והדרכה לעובדים בתחום התשתיות המותאמים לצורכיהם.

תחום תשתיות המחשוב נחשב לאורך שנים כאחד התחומים המבוקשים בג'ון ברייס מכללת הי-טק. בתחום נכללים מגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה כגון: מהנדס מערכות לינוקס מוסמך מטעם RED HAT, מנהל רשתות בסביבת מיקרוסופט וסיסקו, תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת, קורסי וירטואליזציה ומחשוב ענן, אבטחת מידע ועוד.

מידן מביא עימו לתפקיד ידע וניסיון נרחב בתחום התשתיות. בתפקידו הקודם שימש כמרצה בכיר בקורסי תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק. לפני זה שימש במגוון תפקידים בתחום ה-IT ותשתיות המחשוב.

מידן בוגר מסלול מנהלי מערכות מידע מטעם ג'ון ברייס מכללת הי-טק ובעל הסמכות בינלאומיות של מיקרוסופט וחברת צ'קפוינט.
 

דילוג לתוכן