דוח פורסטר קובע: SAP HANA מובילה בתחום פלטפורמות מסדי נתונים In-Memory

דוח חדש של חברת המחקר פורסטר מציין את פתרון SAP HANA כמוביל בתחום פלטפורמות מסדי נתונים In-Memory. כך על פי דוח שפורסם ברבעון השלישי של 2015. בדוח שסקר 11 פתרונות מספקים שונים, דורג פתרון SAP HANA כמוביל בשתי קטגוריות ליבה – היצע הפתרון ואסטרטגיית הפתרון. בקטגוריה השלישית- נתח שוק, דורג הפתרון בין המובילים. בנוסף, זכה הפתרון של SAP לציון המספרי הגבוה ביותר בשלוש הקטגוריות יחדיו, ואף נמנה בין הפתרונות שזכו בציונים הגבוהים ביותר בכל עשר הקטגוריות שדורגו בדוח.

 

נואל יוהאנה, האנליסט הראשי של פורסטר ציין בדבריו בדוח "כי המיקוד החזק של חברת SAP בטכנולוגיית In-memory נושא פרי". על פי הדוח, SAP היא החברה היחידה שזכתה לציון הגבוה ביותר, 5 מתוך 5, על: החזון שלה, נתח השוק, מספר הלקוחות והשותפים, הכנסות, ביצועים, יכולות ניהול המידע והטיפול היעיל במסד נתונים תפעולי, גמישות הפתרון ויכולתו להתרחב,

מימוש הפרויקטים ושמירה על ביצועים אנליטיים גבוהים.

 

"אנו מאמינים כי הדירוג שלנו כמובילים בדוח פורסטר הוא הוכחה נוספת להצלחת האסטרטגיה שלנו להוביל בתחום ה-In-memory", מציין גרג מק'סטראויק, המנהל הגלובלי של תחום בסיסי הנתונים והטכנולוגיה ב- SAP. "באמצעות פתרון SAP HANA אנו מסייעים ללקוחותינו להחליף את פתרונות בסיסי הנתונים הנקודתיים שלהם ולעבור לפלטפורמת In-memory עוצמתית, המסוגלת להריץ כל יישום אנליטי ומבוסס טרנזקציות בסביבה אחת. המחויבות שלנו בקידום חדשנות מתמשכת סביב פלטפורמת SAP HANA מאפשרת ללקוחותינו להצליח בכלכלה הדיגיטלית של היום".

 

לדברי שמוליק סיטון, מנהל תחום טכנולוגיות ,SAP ישראל, "פתרון SAP HANA זוכה לגידול משמעותי בנתח השוק עם למעלה מ-7,200 לקוחות ברחבי העולם שהטמיעו את הפתרון עד כה, כפול ממספר הלקוחות שהיו בשנה שעברה. לפתרון SAP HANA בסביבת הענן (SAP HANA Cloud Platform) למעלה מ-1,500 לקוחות, והוא זוכה לביקוש מרשים גם בקרב חברות סטארט אפ. בנוסף, לפתרון למעלה מ-850,000 משתמשים פעילים." סיטון הוסיף ואמר כיSAP"  עומדת מאחורי התחייבויותיה לחדשנות טכנולוגית ופשטות בתהליכים העסקיים".

דילוג לתוכן