דוח גרטנר: Dynatrace מובילה ב-3 מתוך 5 קטגוריות שימוש בתחום ניטור ביצועי אפליקציות

חברת המחקר גרטנר העניקה ל Dynatrace, לשעבר חטיבת פתרונות ה-APM (Application Performance Monitoring) של חברת Compuware, המיוצגת בישראל על ידי חברת מטריקס, את הציונים הגבוהים ביותר ב-3 מתוך 5 קטגוריות שימוש בתחום ניטור ביצועי אפליקציות.

על פי הדוח של גרטנר "Critical Capabilities for Application Performance Monitoring”  ,המסייע למנהלים ומובילי טכנולוגיה לבחור את הפתרונות המובילים בתחום ה-APM , Dynatrace מובילה בקטגוריות:

Application Support- יכולת הכלי לסייע לאנשי התמיכה בארגונים לאתר באמצעות הפתרון את מקורן של תקלות ובעיות ביצועים באפליקציה, עד רמת הקוד.

Application Development– יכולת הכלי להשתלב לאורך כל מחזור חיי המערכות ולסייע  לצוותי הפיתוח השונים לזהות את הקשר בין פונקציונאליות ורכיבי תוכנה לביצועי ותקינות המערכות, תוך שילוב טבעי עם כלי פיתוח ומוצרי בדיקות תוכנה.

IT Operations– יכולת הכלי לסייע לאנשי ה-IT בארגון למדוד באופן שוטף, להתריע ולזהות את הקשר בין תשתיות המחשוב, איכות הקוד וביצועי המערכות.

בנוסף, Dynatraceזוכה לציון גבוה  גם בקטגורית DevOps Release, המתייחסת ליכולת של אנשי הפיתוח לתקשר בצורה יעילה יותר עם אנשי התשתיות והתמיכה בארגון על סמך ניתוח וניטור ביצועי אפליקציות שוטף.

לדברי ניקולאס רובי, סמנכ"ל השיווק של Dynatrace, "מאז שחוללנו את המהפכה בתחום ניטור ביצועי אפליקציות ושיפור ביצועים בשנת 2005, Dynatraceמסייעת לאלפי חברות וארגונים לנהל ולשפר את הביצועים של האפליקציות והשירותים הדיגיטליים שלהם, ובכך מאפשרת להם לספק חווית משתמש יוצאת מן הכלל ללקוחותיהם בכל מקום ובכל זמן. אנו שמחים על ההוקרה מצד גרטנר, המתייחסת ליכולות שלנו ולהובלה בתחום ה-APM".

לדברי אמיר הראל, סגן מנהל חטיבת המוצרים במטריקס, נציגת Dynatrace  בישראל, "דוח גרטנר הינו עוד הוכחה ליכולות המגוונות של Dynatrace  לסייע לחברות וארגונים להשיג את יעדיהם העסקיים והתפעוליים. בעידן בו חלק גדול מהאינטראקציות של החברות עם הלקוחות שלהם מתבצע בערוצים דיגיטליים כדוגמת מובייל ואינטרנט, שימוש בפתרונות Dynatrace לניהול ושיפור ביצועים הופכים הופך להיות מרכיב קריטי בהצלחתם".

 

דילוג לתוכן