דו"ח גרטנר: יבמ מובילה בשוק שירותי הניידות המנוהלים

חברת הייעוץ ומחקר השווקים גרטנר מדרגת את יבמ כמובילה בשוק שירותי הניידות המנוהלים, Managed Mobility Services (MMS) לשנת 2014. חברת הייעוץ ומחקר השווקים גרטנר מדרגת את יבמ כמובילה בשוק שירותי הניידות המנוהלים, Managed Mobility Services (MMS) לשנת 2014.
עורכי דירוג "ריבוע הקסם" של גרטנר בחנו לצורך הכנת הדו"ח החדש 14 ספקים – וציינו כי יבמ היא המובילה היחידה של השוק, על בסיס שלמות החזון שלה ויכולתה להוציאו אל הפועל. שירותי הייעוץ של יבמ בתחום טכנולוגיות המידע והייעוץ העסקי מתמקדים בהבאת יכולות סלולאריות לארגונים, באמצעות בחירת הטכנולוגיות המתאימות לצרכים הייחודיים לכל ארגון, הכול על מנת להאיץ את קצב האימוץ של הטכנולוגיות האלה, ולתרום לתוצאות עסקיות חיוביות.
שירותי יבמ בתחום הניידות הארגונית הם חלק מסל מוצרי MobileFirst של החברה, המאפשרים ללקוחות לבנות ולפרוס יישומי מובייל, להגן ולנהל תשתיות מובייל ולתקשר עם לקוחות באמצעות מכשירי מובייל, בהקשר העסקי ובהתאמה לנתוני המיקום, העיתוי, המכשיר, הצורך ופרופיל הלקוח. יבמ מסייעת ללקוחותיה למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בניידות הארגונית, עם פתרונות כוללים הבנויים מן היסוד – ולא באמצעות הגירה והסבה של יישומים ודפוסי עבודה שאפיינו את עולם המערכות השולחניות.
ההשקעה המתמשכת של יבמ בסל מוצרי התוכנה, שירותי טכנולוגיות המידע וניהול ניידות כלל ארגונית – ובכוח אדם איכותי המתמחה בתחומים אלה – מאפשרים לחברה לשרת באופן יעיל את לקוחותיה, באמצעות הצגת ערך מוסף בכל שלב של התהליך. יבמ ממשיכה בהשקעות פנימיות ובמסע רכישות שיטתי בתחומי המובייל, המיועדים להרחיב את מסגרת מיזם MobileFirst.
מוקדם יותר השנה כבר דורגה יבמ על ידי גרטנר כמובילה בשוק חבילות ניהול הניידות הארגונית.
 

דילוג לתוכן