דוד סתיו מונה לסמנכ"ל מחשוב וטכנולוגיות מידע באוניברסיטת תל אביב

דוד סתיו, מומחה במערכות תפעוליות וניהול נתונים ואנליטיקה, מונה לאחרונה לתפקיד מנמ"ר אוניברסיטת תל-אביב וסמנכ"ל מחשוב וטכנולוגיות מידע.
לסתיו ניסיון רב בניהול יחידות IT גדולות ומורכבות, ובהובלה ומימוש של יעדים עסקיים אסטרטגיים באמצעות פתרונות טכנולוגיים.
הוא מצטרף לאוניברסיטה, לאחר 18 שנים שבהן שימש בתפקידי ניהול שונים בחטיבת ה-IT בבנק הפועלים. לפני תפקידו בבנק עבד סתיו במשך חמש שנים כמנהל פרויקטים בחברת דלק וכיועץ מטעם חברת מטריקס בפרויקטים גדולים בתחום התוכנה.
במסגרת התפקידים השונים שמילא בבנק הפועלים, הוביל את האסטרטגיה הטכנולוגית של ה- Big Data ו- Predictive Analytics, ניהל את מחסן הנתונים הארגוני וה-BI, ניהל את מערכות שוק ההון והמסחר של הבנק ואת היישומים הפיננסיים וניהול הסיכונים.
סתיו מתגורר בראשון לציון, והוא אב לשלוש בנות. בצבא שירת בממר"ם, והוא בעל תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות במחשבים ומערכות מידע ובמימון במסלול האקדמי של המכללה למנהל.
"ה-IT בארגון חייב לשמור על יציבות המערכות, מצד אחד, ומצד שני – להמשיך לחדש ולהתחדש כל העת", אמר סתיו עם הכניסה לתפקיד והוסיף "יציבות המערכות ושרידותן היא תנאי להמשך פעילות תקינה ורציפה של הארגון, ומאפשרת למנף פרויקטים חדשים. אני שמח לעבוד בארגון שהמחקר והחדשנות הם מוטיב מרכזי שלו, ומקווה שיחד עם הסגל המנהלי והאקדמי נמנף את מטרות הארגון באמצעות הטכנולוגיה".

 

דילוג לתוכן