דאסו סיסטמס תציג בתערוכת EcoMotion את פתרונות הענן שלה להאצת חדשנות בחברות תחבורה וניידות

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) תשתתף לראשונה בתערוכת התחבורה החכמה, EcoMotion, החמישית במספר, שתיערך בתל אביב ב- 18 במאי, כנותנת חסות כסף. דאסו סיסטמס תציג במהלך האירוע כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE, הפתרון הייעודי לתעשייה Bid To Win, וכן כלים לסימולציה פיזיקלית, תומכים בחברות חדשניות כדי לקצר זמני פיתוח, ומאפשרים לנצל את ההזדמנויות הרבות שקיימות כיום בשוק הניידות והרכב הגלובלי. זאת כאשר חברות גלובליות נמצאות במירוץ לבניית חוויות הניידות של הדור הבא.

בדוכן דאסו סיסטמס (מרכז פרס לשלום, מתחם חיצוני), למשתתפים תהיה הזדמנות לגלות את פתרונות הענן של החברה. אלו מאפשרים לחברות בכל הגדלים ליהנות מפתרונות עוצמתיים שמאפשרים לנתח ולהבין את הדרך בה רעיונות חדשניים יפעלו במציאות, וכן לייעל את מאמצי הפיתוח שלהן. חברות סטרטאפ ומובילי חדשנות יוכלו גם ליהנות משיתוף פעולה הדוק יותר עם מובילים בינלאומיים בתעשייה אשר משתמשים באותה הפלטפורמה. מובילים אלה משתמשים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי ליצור "מקור יחיד לאמת" – מאגר מידע מאוחד המשמש כבסיס לשיתוף פעולה לאורך כל שרשרת הערך הגלובלית.

הפתרון הייעודי לתעשייה Bid To Win מספק כלים ותהליכים כדי להבטיח כי ספקים בשוק יוכלו לענות על דרישות הלקוחות שלהם, ועדיין לשמור על רווחיות, לוחות זמנים, ולפעול בהתאם למשאבים וליכולות הקיימים. הפתרון גם מאפשר שיתוף פעולה עם ספקים וחברות גלובליות המשתמשים בפלטפורמת
3DEXPERIENCE כדי לנהל באופן מרכזי את הפעילות הגלובלית שלהם על בסיס "מקור יחיד לאמת".

דאסו סיסטמס תציג גם אפליקציות SIMULIA, שמאפשרות לבצע בחינות ובדיקות וירטואליות כדי לעמוד בדרישות הביצועים שהוגדרו. במערך הפתרונות כלולה גם טכנולוגית Abaqus הידועה, המספקת כלים עוצמתיים למחקר מדויק של ביצועי חלקים, הרכבות, רכיבים ומוצרים שלמים.

במהלך EcoMotion, המבקרים יוכלו גם לפגוש את ג'ונתן דוטון, מנהל מעבדת ניידות בדאסו סיסטמס, אשר יציג באולם המרכזי (בשעה 17:00) את הפתרון הייעודי לתעשייה Electro Mobility Accelerator של דאסו סיסטמס, פלטפורמת ענן לחדשנות עבור כלי רכב חשמליים. דוטון, וכן הצוות המקומי של דאסו סיסטמס, יהיו זמינים לפגישות ושאלות במהלך היום.

דילוג לתוכן