דאסו סיסטמס תציג את המהפך הדיגיטלי של פרויקטים לתחנות כוח גרעיניות בתערוכת World Nuclear

דאסו סיסטמס תציג כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE והפתרונות הייעודיים שלה לתעשייה, מסייעים למגזר האטום לבצע מהפך דיגיטלי בהנדסה ובבינוי של פרויקטים בתחום זה. הדברים יתרחשו במסגרת תערוכת World Nuclear (WNE), האירוע המוביל במגזר האנרגיה הגרעינית העולמי, אשר יתקיים בפריז בתאריכים 28-30 ביוני 2016.

בעלים של תחנות כוח גרעיניות ומפעיליהן, עומדים מול אתגרים בתכנון, בנייה, תפעול ותחזוקה. זאת בגלל משאבים מוגבלים, שיעור רווח נמוך, סיכון תפעולי גבוה, תקשורת מורכבת עם גופים שונים, וגורמים נוספים. לנכסים יכול להיות אורך חיים של עשרות שנים, מה שהופך את הבטיחות, עמידה בתקנות והאספקה לחיוניים.

בדוכן שלה בתערוכה, יהיו מומחי תעשייה של דאסו סיסטמס זמינים כדי לדון בדרך בה גורמים כמו חברות הנדסה, רכש ותפעול, וכן בעלים ומפעילים של תחנות כוח, יכולים באופן וירטואלי לתקשר, למדל, לבצע סימולציה ואופטימיזציה של כל שלב במחזור החיים של תחנת הכוח הגרעינית. זאת כדי לשפר בטיחות, יעילות, רווחיות וקיימות. תצוגת וידאו תדגים המשכיות דיגיטלית, מהתכנון הראשוני ועד להפסקת הפרויקט, אשר מושגת באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE והפתרונות הייעודיים לתעשייה: “Integrated Plant Engineering” “Optimized Plant Construction” “Efficient Plant Operation” ו- “Safe Plant Decommissioning”.

פעילויות בולטות בתערוכה של דאסו סיסטמס ושלושה שותפים, יהיו:
ב- 28 ביוני תציג חברת ENGIE Ineo את ITINEO – הכבלים וכלי ניהול מגש כבלים, אשר פותח בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי דאסו סיסטמס. הכלי זמין כשירות עבור חברות המתמודדות עם תהליכים מורכבים וחוזרים על עצמם בפרויקטים גרעיניים.

ב- 29 ביוני ישתתף ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, בדיון שולחן עגול סביב הנושא "כיצד טכנולוגיות חדשות יכולות לסייע בשיפור הביצועים התעשייתיים בפרויקטים גרעיניים".

ב- 30 ביוני, תתקיים סדנת "דיגיטציה של מחזור העסקים הגרעיני – אתגרים ויתרונות", בה תדגים קבוצת ASE, חטיבה של Rosatom State Corp., כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE מסייעת לשפר אינטגרציה ועבודה שיתופית, תוך עמידה בדרישות רגולציה בפרויקטים מורכבים של תחנות כוח גרעיניות.

 

דילוג לתוכן