דאסו סיסטמס רוכשת את No Magic כדי לחזק את מעמדה בתחום הנדסת המערכות

דאסו סיסטמס מכריזה על רכישת חברה חדשה בפעם השניה בתקופה של חודש.
לפני כחודש הכריזה החברה על רכישת חברת Exa בסכום מוערך של 400 מיליון דולר בקרוב.

• דאסו סיסטמס רוכשת את No Magic, מובילה בהנדסת מערכות מבוססת מודלים ובפתרונות מידול להנדסת תוכנה ותהליכים עסקיים
• תעשיות ביטחון ותעופה, תחבורה וניידות וההיי טק, יכולות לחזק את כל השלבים בתכנון מערכות משובצות
דאסו סיסטמס הכריזה על הסכם רכישה ודאי של שותפתה No Magic, Incorporated, ספקית פתרונות תוכנה הממוקדת בהנדסת מערכות מבוססת מודלים ובמידול של ארכיטקטורה לפיתוח תוכנות ו'מערכות של מערכות'. No Magic ממוקמת באלן, טקסס, ארה"ב עם משרדים בליטא ותאילנד.

הרכישה של No Magic מחזקת את הפתרונות הייעודיים לתעשיות של דאסו סיסטמס באמצעות יצירת תשתית להנדסת מערכות. בכך החברה מקדמת את פיתוח ה"אינטרנט של החוויות" – חוויות חכמות אוטונומיות בהן מתבצע חיבור בין המוצר לבין החיים והטבע בעולם הפיזי.

בין לקוחות No Magic נמצאים לקוחות ארגוניים, חברות קטנות ומקצוענים, בתחומי התעופה, החלל והביטחון – כגון נאס"א, בואינג, לוקהיד מרטין – חברות רכב וניידות – כגון פורד, רנו, הונדה, BMW וניסן – וחברות בתעשיות אחרות, כגון סוני, פנסוניק, ג'ון דיר, GE Healthcare, פייזר, ג'י פי מורגן ופייפאל.

פתרון הליבה של No Magic הוא MagicDraw, והוא חלק ממערך Cameo למידול של מערכות, תהליכים עסקיים, ארכיטקטורה ותוכנה – עם תמיכה בעבודת צוות.

דאסו סיסטמס תספק ללקוחות No Magic המשכיות, כשתשלב את הפתרונות בפלטפורמת 3DEXPERIENCE כחלק מאפליקציות CATIA.

באמצעות השילוב בין פלטפורמת 3DEXPERIENCE לבין פתרונות No Magic, נוצר בארגון "מקור יחיד של אמת", שיאפשר ליצור תהליכי 3D דיגיטליים רציפים, ולטפל בכל מחזור החיים של הפיתוח – החל מהגדרת דרישות, דרך מודלים לארכיטקטורה של מערכות של מערכות, ארכיטקטורה של מערכות ומערכות משנה, ועד לסימולציות 3D.

פלטפורמת 3DEXPERIENCE תומכת בפתיחות באמצעות טווח רחב של סטנדרטים ושפות עבור הנדסת מערכות, כגון STEP, Modelica, FMI, ReqIF או OSLC. באמצעות הרכישה תעשיר דאסו סיסטמס את הפלטפורמה עם אימוץ של מודלים ושפות סטנדרטיות כגון UML-SysML, DoDAF, MODAF, UPDM או UAF.

בנוסף, הרכישה תספק לחברות קטנות ומשתמשים מקצוענים גישה לכלי פיתוח דינאמיים כדי לשפר מידול של תהליכים עסקיים.

"אנו שמחים להפוך לחלק מדאסו סיסטמס ומהגישה שלה, אשר משנה את הדרך בה מפתחים ומתכננים מוצרים", אמר גרי דאנקנסון, נשיא ומנכ"ל, No Magic. "שילוב המומחיות שלנו עם ההובלה של המותג CATIA תפתח דלתות חדשות למידול מערכות של מערכות לרוחב תעשיות ומדינות, ויאפשר פיתוח של מערכות אוטונומיות באמצעות מידול של ארכיטקטורת תוכנה. דאסו סיסטמס ו- No Magic חולקות חזון משותף וגישה המציבה את הלקוח במרכז – כשאנו מציעים פתרונות המשפטים את המרוכבות של העולם המרושת של היום".

"הרכישה של No Magic מציבה את דאסו סיסטמס כספקית המובילה, ללא עוררין, של פתרונות עבור תוכנה לשיבוץ מערכות. עם הרכישה נוצרת סביבת פיתוח במסגרתה בנייה, מבחן והשקת תוכנה יכולה להתרחש במהירות, בתדירות גבוה ובאמינות גדולה יותר", אמר פיליפ לאופר, מנכ"ל CATIA, דאסו סיסטמס. "הצוותים המוכשרים מאוד של No Magic יאיץ את ההטמעה של החזון שלנו לאימוץ גישה מאוחדת ומשולבת".

השלמה הרכישה כפופה לעמידה בתנאים קבועים, כולל אישור של השקעות זרות בארצות הברית ובליטא.

 

דילוג לתוכן