דאסו סיסטמס משיקה את הפתרון הייעודי Perfect Product ליצרני מוצרי צריכה ארוזים

שיתוף הפעולה המואץ ביצירת נוסחאות מוצר מנצחות יפחית את עלויות הפיתוח בעד ל-30 אחוזים ויקצר זמני ייצור בעד ל-20%

 

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הכריזה על השקת הפתרון הייעודי לתעשייה Perfect Product המיועד לחברות המייצרות מוצרי צריכה ארוזים (Consumer Packed Goods). בהתבססו על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, פתרון Perfect Product מציע ליצרני מותגים וליצרני משנה פלטפורמה ליצירת שיתוף פעולה דיגיטלי חדשני, שיסייע להם לגלות ולפתח נוסחאות מנצחות בעלות ביצועים גבוהים, שיחזקו את שווי המותג ויעודדו את נאמנות הצרכנים.

 

עבור יצרנים של מוצרים לבית, מוצרי יופי ומוצרי טיפוח אישי, עוצמת הנוסחה היא זו שקובעת את חוויית המשתמש במוצר ואת המוכנות שלו לבצע רכישה חוזרת. בשוק מוצף בו 80% מהמוצרים החדשים שמושקים נכשלים כבר במהלך השנה הראשונה, חשיפה של מולקולות פורצות דרך, באמצעות ביצוע הערכות על בסיס סימולציה מדעית ב-Silico, מתרגמות לזמן קצר יותר להשקה, שיפור במכירות ובידול ברור של המוצר.

 

פתרון Perfect Product מאחד על גבי פלטפורמה אחת תובנות של צרכנים, תהליכי גילוי ותכנון נוסחאות, עמידה ברגולציה וניהול הגדרות מוצר. הדבר מאפשר למגוון גורמים בתוך ומחוץ לארגון לשתף פעולה יחדיו בזמן אמת, להאיץ את פיתוח הנוסחה, להשיג אופטימיזציה של העלויות, ולמעשה לחסל החזרות של מוצרים הקשורות לאי עמידה ברגולציה.

 

"באמצעות Perfect Product, המבוסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, חברות מוצרי צריכה ארוזים יכולות להוציא לשוק מוצרים מנצחים, תוך הצגת ביצועי מוצר ממשיים, וכך לחזק את שווי המותג", אמר פיליפ לואב, סגן נשיא למוצרי צריכה ארוזים ותעשיית הקמעונאות בדאסו סיסטמס. "הפלטפורמה העסקית שלנו מאחדת אנשים, תהליכים ומערכות מבוזרים. הדבר מביא לאיכות משופרת, שימוש מירבי במשאבים, ועלויות השקה הקטנות בעד ל-30% וזמני פיתוח מקוצרים בעד ל-20%".

 

"Perfect Product" הוא הפתרון הייעודי השלישי של דאסו סיסטמס אשר תוכנן במיוחד לצרכי תעשיית מוצרי הצריכה הארוזים ותעשיית הקמעונאות. קדמו לו Perfect Shelf ו-Perfect Package. כעת יוכולות חברות יכולות לתכנן מרכיבים מרכזיים של המוצר, של האריזה ושל סידור המדפים על גבי פלטפורמה דיגיטלית אחת, בעלת זריזות ביצירת מוצרים טובים יותר עבור הלקוח, בעלות נמוכה יותר, תוך הקטנת הסיכון לכישלון.

דילוג לתוכן