דאסו סיסטמס משיקה את גרסת 2015x של פלטפורמת 3DEXPERIENCE

מאות יכולות וחוויות משתמש חדשות, ייעודיות למגזרי תעשיה שונים, עם זמינות בענן או בהפעלה מקומית

 

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הכריזה על הזמינות של גרסת 2015x של פלטפורמת 3DEXPERIENCE. הגרסה החדשה מציעה חווית משתמש משופרת עם שדרוגים עוצמתיים ואלגנטיים להגברה משמעותית של התפוקה בעת הפעלה מקומית או בענן ציבורי או פרטי.

 

כל לקוחות הענן של דאסו סיסטמס שודרגו בצורה חלקה ומוצלחת לגרסה R2015x תוך שעות ספורות, ועבור היקף הפלטפורמה המלא, הכולל תכנון והנדסה, עיצוב תלת ממד, משילות ב-IP ומחזור חיים, סימולציה וייצור. כל אלו הופכים את גרסת R2015x של פלטפורמת 3DEXPERIENCE למערך הפתרונות הגדול ביותר בענן בשוק זה.

 

"כל אחד מלקוחות הענן שלנו כבר מנצל את השדרוגים הנרחבים שהוטמעו ב-R2015x. הדבר מהווה דוגמה לעוצמה של מודל הענן", אמר דומיניק פלוראק, סגן נשיא בכיר למחקר ופיתוח בדאסו סיסטמס. "אנו הראשונים שבאמת מנצלים את יתרונות המודל הזה, בשיא פשטותו, עבור לקוחות מכל הגדלים והסוגים".

 

בעידן החוויות של ימינו המורכבות העסקית רק גוברת. יותר ויותר חברות מחפשות אחר פלטפורמות עסקיות שתייצרנה חוויות חדשניות החל משלב המוצר ועד לנקודת המכירה. לכן, חיוני לספק לארגונים כלים יעילים אשר מוסיפים ערך ובמקביל מפשטים משימות.

 

גרסתR2015x משלבת ממשק משתמש חדש, שדרוגי אפליקציות, שירותים ותשתית ענן, כדי להציע ביצועים חזקים יותר ולשפר איכות ושימושיות. במקביל, הגרסה גם מספקת את יכולות השיתופיות המלאות של פלטפורמת 3DEXPERIENCE, עליהם מסתמכים הלקוחות. יחידות עסקיות אשר מפעילות את הפתרונות הייעודיים לכל תעשייה של דאסו סיסטמס, ומשתמשי הקצה של האפליקציות שלה, ייהנו מרמות חדשות של תפוקה, כמו גם מחוויית משתמש עשירה יותר.

 

הגרסה החדשה, R2015x, כוללת גם מאות שדרוגים המכוונים למגזרי תעשיה ספציפיים, כחלק מפתרונות התעשייה הייחודיים של פלטפורמת 3DEXPERIENCE, בין אם היא מופעלת באופן מקומי או בענן ציבור או פרטי. כך למשל, משתמשים נהנים כעת מלמעלה מ-250 יכולות חדשות בתוך הפתרון לתעשיית התחבורה והניידות, כגון ,CompositesBraidingאו אם בהנדסת מערכות עסקינן – אז מהיכולת לבצע שיתוף פתוח של מודלים עם תמיכה במודל פונקציונאלי סטנדרטי, ולכלול בהם קינמטיקה. בתעשיות הארכיטקטורה, הנדסה ובינוי למשל, מהנדסים אזרחיים יכולים להתכונן לתכנון תשתיות באמצעות יצירת מודלים ריאליסטיים בתלת ממד של הקרקע ומה שמתחתיה. בתעשיית מדעי החיים, מערך הפתרונות של גרסת R2015x עונה על הצורך בהכנה משותפת של ישויות הנדסה וביולוגיה, ואפיקים וניווט למידע מדעי.

 

בנוסף, גרסת R2015x מציגה לראשונה קבוצות יישומים המכונים "תפקידים" (Roles), המאפשרים לענות טוב יותר על צרכי משתמשים. אלו נועדו לכסות טווח רחב יותר של קבוצת פעולות אותן משתמשים צריכים לבצע במסגרת תחומים שונים בתעשיות השונות. משתמשי פלטפורמת 3DEXPERIENCE יכולים לגשת למבחר תפקידים ישירות ממנגנון הניווט 3DCompass. דוגמאות לתפקידים כאלה כוללות: מעצב יצירתי, מנהל פרויקט, מהנדס בדיקות עומסים ומתכנן תהליכים. ב-R2015x, ישנם 219 תפקידים בהפעלה מקומית, 115 תפקידים בענן הציבורי ומספר דומה בענן הפרטי.

 

בין החידושים המרכזיים בממשק המשתמש של ה-R2015x נמצא בממשק תואם למסכי מגע, עם ממשקים וסרגלי הכלים הניתנים להתאמה אישית קלה – יתרון החשוב במיוחד למשימות המצריכות מומחים. כל היישומים תואמי מגע, בעוד מנגנון מגע אמיתי או וירטואלי מאפשר גישה מהירה וקלה יותר למערך מותאם אישית של יישומים. מאפייני עריכה פשוטים יותר, טעינה מואצת של תוכניות גדולות וסרגל כלים המותאם יותר לקונטקסט השימוש, משפרים אף הם את חווית המשתמש.

 

דאסו סיסטמס שומרת על מחויבותה להמשך תאימות וסנכרון בין גרסאות V5 ל-V6 של פלטפורמת 3DEXPERIENCE. כך, גרסת R2015x מציעה ממשק פשוט המאפשר ללקוחות V5 ליהנות מההפעלות הקיימות אצלם וכן לנצל את אפליקציות ה-V6. במקביל ניתן לבצע הפעלה מקבילה בסביבות מעורבות, כגון מול מערכות של ספקים ותוכנות אחרות.

 

"גרסת R2015xשל פלטפורמת 3DEXPERIENCE שלנו מציעה איכות ועוצמה אשר יזכו לתהודה רבה בקרב תעשיות המחפשות לאחד את חווית המשתמש לרוחב מספר תהליכים, להשגת יותר חדשנות ויעילות," ציין  אלי בויקיס, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל.

 

דילוג לתוכן