דאסו סיסטמס מציגה סיור וירטואלי בתלת ממד בתערוכת Milano Expo 2015

תערוכת ה-Expo הבינלאומית מגיעה השנה למילאנו, שם נפתחה ברוב הדר ב-1 למאי ועתידה להימשך עד ה-31 באוקטובר 2015. היריד העולמי, הנערך אחת למספר שנים (4-5) במוקד אחר בעולם, מתמקד השנה בנושא "Feeding the planet, energy for life". בין 130 המדינות שיציגו בתערוכה תהיה כמובן ישראל, שהשקיע כ-15 מיליון דולר בביתן בתערוכה.

 

מי שלא יספיקו להגיע לתערוכה, יכולים להיכנס לסיור וירטואלי חינמי בתלת ממד, אותו יצרה חברת ה-3DEXPERIECNE, דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes).

 

בסיור הוירטאלי תוכלו לגלות את שטח ה-Expo העצום, החל מהתיאטרון הפתוח וה-Lake Arena ועד הרחוב הראשי המכונה Decumano, ולראות את התצוגות והביתנים השונים, ביניהם כמובן הביתן הישראלי:

כחלק מהסיור הוירטואלי ניתן למצוא פרטים על ההיסטוריה של התערוכה, על המדינות השונות והביתנים שלהן, ועל האתר בו תתקיים התערוכה. הסיור הווירטואלי כולל מודלים ב-3D(תלת-ממד) של החיצוניות של הביתנים של המדינות יחד עם תמונות וגלריות המתארות את התפיסות והארכיטקטורה שלהם. האתר הוירטואלי מכיל גם תערוכות מקוונות, ראיונות וידאו ותובנות על מזון מכל רחבי העולם, כולל אפשרות לייעוץ ישיר דרך האתר.

בחברת דאסו סיסטמס מבטיחים כי הפרטים בסיור הוירטואלי מעודכנים בהתאם לחידושים בשטח, ובמהלך ששת חודשי התערוכה ישולבו גם תמונות חיות מהתערוכה ומיצגים שיעמדו במקום.

 

ניתן להצטרף לסיור הוירטואלי בקישור:

http://virtual.expo2015.org/

דילוג לתוכן