דאסו סיסטמס מדווחת על עקיפת התחזיות להכנסות ורווח למניה לרבעון הראשון

תחום תחבורה וניידות מוביל את הצמיחה
דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה על תוצאות כספיות בלתי מבוקרות על פי IFRS עבור הרבעון הראשון שהסתיים ב- 31 במרץ, 2017. התוצאות נסקרו על ידי דירקטוריון החברה ב- 25 באפריל, 2017.

נקודות מרכזיות לרבעון הראשון 2017

• סך הכנסות IFRS צמח ב- 7% וב- 8% על בסיס Non-IFRS
• הכנסות SOLIDWORKS צמחו ב- 12%
• הכנסות תוכנה במדינות "צמיחה גבוהה" גדלו ב- 17%
• תזרים מזומנים מפעילות גדל ב- 12% ל- 348 מיליון יורו
• אומתו היעדים הפיננסים non-IFRS לשנת 2017 ושופרו עבור שינויי מטבע
• מועצת המנהלים הציעה גידול של 13% בדיווידנד השנתי עבור השנה הפיננסית של 2016

ברנרד שארלז, סגן יו"ר ומנכ"ל דאסו סיסטמס: "בתחילת אפריל, דאסו סיסטמס כינסה במילאן אנשי חדשנות מרכזיים מרחבי העולם אשר הציגו כי כבר נכנסנו לעידן החדש של "עיצוב בעידן החוויות". בעידן זה העיצוב והתכנון עוסקים ביצירת חוויות, הצגת תוכניות עסקיות חדשות, מינוף של המדע, למידה מהטבע ויצירת חוויות לקוח ייחודיות. זאת, הודות לזמינות הגוברת של טכנולוגיות וירטואליות ומציאות מועשרת".

"מערך התוכנה שלנו ממוצב היטב כדי לענות על צרכים חדשים אלה מהשוק, וכדי לסייע ללקוחות שלנו להצליח בעידן זה. FCA – פיאט קרייזלר אוטומוביל – בחרה בפתרון הייעודי שלנו לתעשייה, Drive Emotion, המבוסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, כדי לאחד את מרכזי התכנון הגלובליים שלה ולפתח את חוויית הניידות של המחר. בעבודה עם 3DEXCITE, חברת פורד מוטור ו- DS אוטומוביל, חטיבה של PSA, יצרו חוויות מציאות מדומה סוחפות עבור הלקוחות שלהם, על בסיס הנכסים הדיגיטליים שברשותם. בשיתוף המכון הלאומי לחקר תעופה וחלל, נפתח מרכז 3DEXPERIENCE באוניברסיטת וויצי'טה סטייס, כחלק מקמפוס החדשנות שלה. זוהי יוזמה נוספת שלנו שנועדה לתרום לפיתוח תעשיית התעופה והחלל בתחומים כגון הנדסת חומרים חדשים, תהליכי ייצור תוספי (דפוס 3D) וייצור ברובוטיקה מתקדמת".

"מנקודת מבט פיננסית, עוצמת ההיצע שלנו מתרגמת לצמיחה של 8% (non-IFRS) ברבעון הראשון במונחי מטבע קבוע. שתי התעשיות הגדולות שלנו, תחבורה וניידות וציוד תעשייתי, דחפו קדימה את התוצאות. מעבר לכך, תעשיות הגיוון שלנו מייצגות 32% מסך הכנסות התוכנה ברבעון, עם הרחבת הנוכחות שלנו בהיי טק, וביצועים בולטים בקמעונאות ומוצרי צריכה וארכיטקטורה, הנדסה ובינוי".

דילוג לתוכן