דאסו סיסטמס ישראל מארגנת מחדש את מערך השותפים שלה

ממנה את חברת סיסטמטיקס להפיץ את כלל פתרונות החברה. השותפות החדשה תחנך בכנס מיוחד ב-8.9.2014דאסו סיסטמס ישראל, הסניף המקומי של חברת ה-3DEXPERIENCE, Dassault Systèmes, המתמחה בפתרונות תעשייה חווייתיים לתחומים כמו היי-טק, ציוד תעשייתי ומדעי החיים, מודיעה על ארגון מחדש של מערך השותפים שלה, ומינוי חברת סיסטמטיקס (Systematics) למפיצה של פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בישראל.

כחלק מאסטרטגיית החברה, דאסו סיסטמס לחזק את אקוסיסטם השותפויות האיזורי שלה על ידי יצירת חוזים חזקים עם מפיצים מובילים. במובן זה, סיסטמטיקס שכבר מפיצה בהצלחה רבה את קו מוצרי סולידוורקס של דאסו סיסטמס תרחיב את היקף פעילותה עם דאסו סיסטמס.
לצורך העניין רכשה סיסטמסטיקס את פעילות הפצת מוצרי 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בישראל ותהפוך למפיץ העיקרי של פתרונותיה, וביניהם CATIA, ENOVIA ועוד.

סיסטמטיקס פועלת בתחום מערכות המידע בישראל כבר למעלה משלושים שנה. לחברה מעל ל-3000 לקוחות מהתעשייה, מהמגזר הממשלתי והציבורי, מהתחום הבטחוני, ארגונים פיננסיים ומסחריים וכן מוסדות אקדמיים. כעת, כאמור, תחל החברה בהפצת הפורטפוליו המלא של דאסו סיסטמס בישראל.

עודד לבנטר, מנכ"ל סיסטמטיקס: "בתור חברה שנטועה עמוק בשוק התוכנה בישראל, היכולת שלנו לספק את כלל הפורטפוליו של דאסו סיסטמס היא יתרון חשוב ואנו בטוחים שנוכל להביא ערך גבוהה ללקוחותינו. אנו שמחים על הבחירה של צוות דאסו סיסטמס בישראל בנו כשותפים ובטוחים כי ביחד נזכה להצלחות גדולות."

אלי בויקיס, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל: "אנו בדאסו סיסטמס בישראל שמחים לאמץ שותף חדש למשפחה שלנו. כחלק ממהלך עולמי גדול בחברה, הוחלט לרכז את הפעילות בארץ אצל מפיץ אחד. מצאנו בסיסטמטיקס שותף מלא גם לחזון העסקי שלנו וגם לחזון ה-3DEXPERIENCE של החברה".

לפרטים נוספים על סיסטמטיקס:
http://www.systematics.co.il/hebrew/index.html

השותפות החדשה תיחנך בכנס 3DEXPERIENCE מיוחד שתערוך סיסטמטיקס ב"Avenue" בקרית שדה התעופה, ב-8 לספטמבר 2014. להרשמה ניתן להיכנס לקישור:
http://www.solidworks.co.il/Events/Conference/sww2015/Index.html

 

דילוג לתוכן