דאסו סיסטמס ו- Ipsen חתמו על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח תוכניות חדשניות לתמיכה בגילוי תרופות ב-Ipsen

תוך מינוף תרומתה המשמעותית למאגד ה-Bio Intelligence, החליטה Ipsen להטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, וקבוצת הפארמה הגלובלית Ipsen, הכריזו על שיתוף פעולה בתכניות חדשניות בשימוש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס.
Ipsen – קבוצת ביוטכנולוגיה עם מכירות של למעלה מ- 20 תרופות ביותר מ- 1.4 מיליארד יורו ב- 2015 ב- 115 מדינות, בחרה בפתרון הייעודי לתעשייה Designed to Cure של דאסו סיסטמס, כדי להאיץ את המחקר והפיתוח שלה ואת הגילוי של פתרונות תרופתיים חדשים.
הפלטפורמה מספקת יכולות אינטגרציית נתונים, מידול וסימולציה, כדי לזכות במבט מקיף יותר לגבי בעיות בתפקוד פיסיולוגי סדיר הקשורות למחלות, וכן משפרת ומקצרת את הזיהוי של תרופות באיכות גבוהה יותר.
הפרויקט נועד גם לאופטימיזציית תהליכי מו"פ של הצוותים הרב-תחומיים של Ipsen הממוקמים בלב מרכזי הביוטכנולוגיה ומדעי החיים המובילים בצרפת, בריטניה וארה"ב, כמו גם החברים ברשת העולמית שלה ובה שותפים לפיתוח תרופות הכוללים מדענים מובילים, ביוטכנולוגים, ארגוני מחקר קליני ובעלי עניין אחרים.
"לאחר יותר מחמש שנות שותפות עם דאסו סיסטמס במאגד ה- Bio Intelligence, אנו שמחים לבצע צעד חשוב בשיתוף הפעולה שלנו, עם הטמעת מערך מקיף זה של כלים הנמצאים בחזית החדשנות", אמר קלוד ברטרנד, סגן נשיא, מחקר ופיתוח, Ipsen. "כשותפה מדעית מרכזית, יש ל- Ipsen ב- DNA שלה 'חדשנות פתוחה', ופלטפורמה דיגיטלית שיתופית וחדשנית זאת של דאסו סיסטמס, תתמוך במחויבות Ipsen להשגת פריצות דרך רפואיות בטיפול בחולים".
"העולם הווירטואלי מציע לתעשיית הפרמצבטיקה הזדמנויות להמציא מחדש שיתופי פעולה, לחבר בין תחומים נפרדים, ולבצע סימולציה תופעות מורכבות בביולוגיית האדם כפי שלא נעשה מעולם", אמר ז'אן קולמבל, סגן נשיא, תעשיית מדעי החיים, דאסו סיסטמס. "השותפות שלנו עם Ipsen לאימוץ פלטפורמת 3DEXPERIENCE מקדמת את ההבטחה של גישת חוויית ה- 3D, על ידי גישור בין תחומי מדעי החיים, ואספקת חוויות טיפול חדשניות".

 

דילוג לתוכן