גרטנר: IBM מובילה במיקור חוץ למרכזי עיבוד נתונים

חברת הייעוץ גרטנר מדרגת את IBM כמובילה בשוק שירותי מיקור החוץ של מרכזי עיבוד נתונים ותשתיות בצפון אמריקה בדירוג "ריבוע הקסם" שלה, ליולי השנה, זו השנה השלישית ברציפות. IBM מדורגת במקום הגבוה ביותר ביכולת הביצוע שלה, ובמקום הגבוה ביותר בכל הנוגע לשלמות החזון אותו היא מציגה בתחום.

ב- IBM מעריכים כי הדירוג משקף את ההובלה המתמשכת של החברה בסביבה משתנה במהירות – וכי אחד מתחומי החוזק העיקריים שלה הוא המעבר אותו היא מבצעת, מעיסוק בשילוב מערכת – לשילוב שירותים. שילוב כולל של שירותים צפוי להוות את עתיד התחום כולו: הוא מספק ללקוחות תמונה מקיפה יותר של מכלול התשתיות, וגמישות רבה יותר במימוש יעדיהם העסקיים.

עושר הנתונים הזמינים כיום בארגונים משנה את האופן שבו מנתחות חברות את המידע הזה, על מנת להפיק תובנות חדשות ולהציע חדשנות ללקוחותיהם. לצורך זה, ממנפת IBM גם את היכולות הייחודיות של מערכת ווטסון – לרוחב כל סל השירותים שלה, על מנת להבטיח אופטימיזציה של פעילות התפעול, לאבטח מערכות ולהציע רמת זמינות גבוהה שלהן, ולאפשר אוטומטיזציה של זרימת העבודה באופן המאפשר ללקוחות לחסוך בזמן ובכסף.

לדברי יואל נהרי, מנהל קבוצת שירותי הטכנולוגיה הגלובאליים ב- IBM ישראל: "עסקים דורשים יכולות התומכות בתחומים האסטרטגיים שלהם, שיאפשרו להם להציג חדשנות לכל רוחב הארגון. דו"ח גרטנר מהווה הכרה נוספת במעמדה המוביל של IBM וביכולתה לספק הן את היכולות הנדרשות כיום והן את החזון לעתיד. פלטפורמת השירותים של IBM תאפשר לארגונים להאיץ עוד יותר את תהליכי השינוי הדיגיטלי שלהם, ולממש את הערך האמיתי הגלום בנתונים, באוטומטיציזה ובפתרונות קוגניטיביים מבוססי ווטסון".

IBM מפעילה כיום יותר מ- 300 מרכזי נתונים ב- 54 מדינות, המאפשרים ללקוחות גמישות גבוהה יותר ועמידות בניהול עומסי העבודה שלהם.
הדו"ח המלא של גרטנר זמין בכתובת: http://gtnr.it/2sUwRtx

 

דילוג לתוכן