גרטנר מדרגת את SAP כמובילה בתחום פתרונות לאינטגרציית נתונים

ענקית התוכנה SAP דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר כמובילה בתחום פתרונות לאינטגרציית נתונים זאת הפעם השמינית ברציפות. כך על פי דוח ריבוע הקסם החדש שפרסמה תחת השם: “Magic Quadrant for Data Integration Tools 2015. הדוח סקר והעריך את פתרונות אינטגרציית הנתונים של SAP על בסיס היכולות של הפתרון ושלמות החזון שלו.

 

על פי גרטנר, ארגונים נדרשים כיום לשפר את גמישות תשתיות הנתונים שלהם באמצעות השקעה והתמקדות בפעילויות אינטגרציית נתונים. יותר ויותר מנהלי מערכות מידע ויישומים מבינים כיום שאינטגרציית נתונים היא קריטית לאסטרטגיה הכוללת שלהם בניהול המידע הארגוני (EIM) ותשתיות המידע. בנוסף, הם נדרשים לבסס יכולות של אינטגרציית נתונים על מנת לשתף את המידע בכל מערכות המידע הקיימות בארגון.

 

פתרונות SAP מאפשרים לארגונים לנהל את המידע שלהם כנכס אסטרטגי, על ידי כך שהם מספקים יכולות מקצה לקצה להסבת כל סוג של מידע לבעל ערך עבור הארגון. באמצעות הפתרונות, ארגונים יכולים להשיג את המידע בהקשר העסקי הנכון, לשפר את איכות הנתונים ואת הממשל התאגידי".

 

"אנו מאמינים כי דוח ריבוע הקסם של גרטנר מציין את ההובלה של SAP בתחום אינטגרציית נתונים בזכות החדשנות והיצע הפתרונות שלנו בתחום", מציין פיליפ און, סגן נשיא לשיווק מוצרים ב-SAP העולמית. לדבריו "באמצעות הפתרונות שלנו לניהול המידע הארגוני אנו מספקים ללקוחותינו נתונים מלאים ואמיתיים לטובת הפקת ניתוחי ביג דאטה טובים יותר. זאת לצד ניהול תהליכים יעילים יותר, בין אם בסביבות on Premise, בענן או בסביבה משולבת".

 

לדברי תומר שטיינברג, מוביל תחום Business Analytics ב-SAP ישראל "אנו שמחים כי פתרוןSAP לאינטגרציית נתונים ממשיך להוביל את השוק לפי גרטנר בעשור האחרון. ל- SAP למעלה מ-6,000 לקוחות ברחבי העולם המשתמשים בפתרון SAP Data services platform וביניהם לקוחות בישראל ממגוון מגזרים, כדוגמת: בנקאות, ביטחון, מוצרי צריכה, תשתיות, מגזר ציבורי, תקשורת והייטק. מדובר בפתרון היחיד שתומך באינטגרציית מידע, טיוב מידע וניתוח טקסט, מעל כל מקור מידע, המשולבים יחדיו בצורה פשוטה וקלה כך שמאפשרים גמישות וזריזות בפיתוח".

 

דילוג לתוכן