גרטנר מדרגת את יבמ כמובילה בתחום תוכנה ומכשירים משולבי תוכנה לגיבוי הארגוני

חברת הייעוץ ומחקר השוק גרטנר, מדרגת את יבמ כמובילה בתחום תוכנה ומכשירים משולבי תוכנה לגיבוי הארגוני. במסגרת הדו"ח החדש, ו"ריבוע הקסם" שלה, העריכה גרטנר את היכולות והביצועים של מערכות Spectrum Protect של יבמ, תוכנה להגנת נתונים ולהתאוששות, המהווה רכיב מרכזי בסל מוצרי האחסון מוגדר התוכנה אותם מציעה יבמ.

ספקטרום פרוטקט מבצעת אופטימיזציה של משימות הגיבוי בסביבות פיזיות, וירטואליות ובסביבת ענן – הכל מתוך קונסולת ניהול ושליטה אחת. המערכת זוכה לפופולאריות גוברת בקרב לקוחות המפעילים סביבות ענן היברידיות. היא מתמודדת עם יעדי הגנת הנתונים בארגונים מכל גודל, ופותחת אפשרויות חדשות בפני מתכנני יישומים, בעלי נתונים וספקי שירותים בכל תחומי התעשייה, המפתחים יישומי אינטרנט של הדברים (IoT). כל זאת, ללא צורך בהתמחות מיוחדת של המשתמשים האלה בתחומי ניהול נתונים, משימות התאוששות ושחזור או הגנת נתונים.

בעזרת תשתיות הענן של ספקטרום פרוטקט, יכולים ספקי שירותים לתמוך ביישומים חדשים וחדשניים ולמנף פיתוחים של חברות הפועלות בתחום הענן והאבטחה.

כך, למשל, משתמשת חברת שירותי הענן CenterGrid בכלי התשתית של יבמ עבור חברת שרותי החניה Streetline. זו האחרונה, מאפשרת לנהגים לאתר מקום חניה פנוי בעזרת נתונים המתקבלים מחיישנים בגודל של כ- 10 סמ"ר המודבקים לכביש בנקודות בהן מותרת החניה  ומשודרים משם לתצורה על גבי מפות גוגל. פקחי חניה יכולים מצידם להשתמש ביישום זה על מנת לזהות כלי רכב החונים שלא כחוק, או מבלי לשלם עבור החניה. התקשורת מהחיישנים הפזורים ברחובות מתבצעת באמצעות קופסאות צומת, המותקנות על גבי עמודי רמזורים ומזרימות את הנתונים לשרתים הפועלים ב- CenterGrid. כל אלה, נתמכים בזמינות הגבוהה של התשתיות המסופקות על ידי יבמ, לרבות מערכת Spectrum Protect ויכולות ניהול הנתונים, הגיבוי והתאוששות הנתונים שלה.

סל תוכנות ניהול האחסון של יבמ מתממשק למגוון רחב של מערכות אחסון ומציע יכולות גיבוי והרחבה עד לנפחים של פטה-בייטים רבים.

דילוג לתוכן