גרטנר חתמה על הסכם לרכישת חברת המחקר Burton Group

גרטנר רכשה את חברת המחקר Burton Group תמורת כ-56 מיליון דולר במזומן.
Burton Group הינה חברת מחקר וייעוץ המתמקדת בייעוץ טכני פרקטי מעמיק לאנשי ה-IT הנמצאים במגע ישיר עם הלקוח. גרטנר רכשה את חברת המחקר Burton Group תמורת כ-56 מיליון דולר במזומן.
Burton Group הינה חברת מחקר וייעוץ המתמקדת בייעוץ טכני פרקטי מעמיק לאנשי ה-IT הנמצאים במגע ישיר עם הלקוח. החברה מעסיקה 41 אנליסטים ו-40 אנשי מכירות ושירות לקוחות, עם תחזית הכנסות שנתית העומדת על 30 מיליון דולר ב-2009.
 
הרכישה של Burton Group צפויה להרחיב את היצע המוצרים והשירותים של גרטנר ולהגדיל את הזדמנויות המחקר בשוק ה-IT. בנוסף, צפוי המיזוג לספק יעילות תפעולית וחיסכון בעלויות.
 
כזכור, בתחילת דצמבר 2009, הודיעה גרטנר גם על רכישת חברת המחקר AMR תמורת כ-64 מיליון דולר במזומן. AMR משרתת את מנהלי תחום שרשרת האספקה בארגונים ואנשי מקצוע בתחום ה-IT וידועה בהתמקדותה במחקרים על הצטלבות בין תהליכים עסקיים לטכנולוגיה.
 
ג'ין הול, מנכ"ל גרטנר: גרטנר מתמקדת באספקת תובנות אסטרטגיות למנהלי מערכות מידע ומנהלי IT בכירים ואילו Burton Group בנתה נישה מובילה באספקת ייעוץ מעשי למקצועני
ה-IT בתפקידי ראשי צוותי פיתוח, תפעול ותחזוקה. זאת הסיבה ש-Burton Group מהווה התאמה אסטרטגית מעולה עבור גרטנר ואמורה לאפשר לנו להציע פתרון מלא יותר לכל דרג ומומחה מעשי לרוחב ארגון ה-IT. באמצעות מינוף קנה המידה שלנו ויכולות התפוצה העולמית שלנו, אנו צופים צמיחה משמעותית עם הזמן".
 
ברוך גינדין מנכ"ל גרטנר מזה"ת: מיזוג שתי החברות לתוך גרטנר מעיד על התרחבות מגזרית בתחומי התמחות ספציפיים כמו התעשייה, הקמעונאות והייצור ובמקצועות ספציפיים בתעשיית ה –ICT. כעת עם רכישת שתי החברות אנו נאיץ את הפעילות בתחומים בהם פועלות שתי חברות המחקר גם בישראל".

דילוג לתוכן