גם אשדוד על מפת יבמ

יבמ פותחת מרכז פיתוח חדש באשדוד המצטרף לרשת עולמית של מרכזי פיתוח בינלאומיים

יבמ השיקה היום מרכז פיתוח חדש וייחודי באשדוד. המרכז מצטרף לרשת עולמית של מרכזי פיתוח של יבמ הכוללת מפתחים, בודקים ואנשי תוכנה במגוון תחומים ותעשיות.
המרכז, שהושק במעמד שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי ומנכ"ל יבמ ישראל, ריק קפלן – הוא פרי מאמצים של כשלוש שנים להם היו שותפים אנשי יבמ והאגף לפיתוח תעשייה בעיריית אשדוד. המרכז שפותח עתה את שעריו צפוי להמשיך ולהתרחב בשנים הקרובות.
"יצירת הזדמנויות למשרות איכותיות בתחום ההיי-טק באשדוד, היא בשורה משמעותית לתושבים שלנו", אומר ד"ר יחיאל לסרי, ראש עיריית אשדוד. "אנחנו שמחים על החבירה לחברה עולמית מובילה, כמו יבמ שמביאה ערך מוסף לעיר". זהו צעד חשוב, עבורנו, בהפיכת אשדוד לעיר טכנולוגית חכמה, הכוללת תעשיות עתירות ידע, כל זאת כחלק מהחזון והתוכניות שלנו" מוסיף ד"ר לסרי.
לדברי ריק קפלן, מנכ"ל יבמ ישראל, יבמ רואה במרכז הזדמנות עסקית חשובה וחלק בלתי נפרד מפעילותה בארץ. "מצאנו בעיריית אשדוד שותפים אמיתיים לדרך. בחרנו באשדוד כי מצאנו כאן רמה גבוהה של יכולות וכישורים. המרכז שאנחנו פותחים היום באשדוד מצטרף לרשת של מרכזים בהם פועלת יבמ בישראל ובהם מעבדת המחקר בחיפה, מעבדות פיתוח תוכנה שפועלות בירושלים, הרצליה, רחובות ות"א, מעבדת מערכות וטכנולוגיה שפועלת בת"א, מרכז הסייבר שהקמנו בשנה שעברה בבאר שבע יחד עם אוניברסיטת בן-גוריון וכמובן מרכז השיווק והמכירות שלנו בפתח-תקווה", אומר קפלן.
שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, ציין כי "הקמת מרכז הפיתוח של יבמ באשדוד מהווה הוכחה נוספת לאמון שרוחשות החברות הבינ"ל לישראל ולעיר. אשדוד, העיר החמישית בגודלה בישראל, מהווה דוגמא ומופת ליזמות, חדשנות, השקעות במדע, טכנולוגיה וחינוך. פתיחת מרכז יבמ היא רק ההתחלה ואני מאמין שעוד רבות יבואו בעקבותיה. משרד המדע והטכנולוגיה, בראשותי, יגביר את ההשקעות בעיר במידה ניכרת כבר ב2016".
מרכז הפיתוח החדש יעסוק במגוון הפעילויות המרכיבות את מחזור החיים של פיתוח תוכנה לפרויקטים, בעיקר בעולמות הג'אוה ו- SAP ABAP ובתחומי הצמיחה האסטרטגיים של יבמ: מובייל, אנליטיקה עסקית וסייבר.

דילוג לתוכן