גם אמינות המוצר באחריות

טושיבה מאריכה את ה׳אחריות לאמינות׳
המחשבים הניידים מתוצרתה – עד סוף דצמבר 2017

החברה מבטיחה לרוכשי הניידים שלה: ״במקרה של תקלה – המחשב יתוקן על חשבוננו והלקוח יקבל בחזרה את סכום הרכישה עבור המחשב״

4 בדצמבר 2017. תל אביב. טושיבה (Toshiba), המיוצגת בישראל, על ידי חברת ״מפעיל״, הודיעה כי האריכה את תוכנית ה״אחריות לאמינות״ על המחשבים הניידים מתוצרתה עד סוף דצמבר 2017. החברה ביצעה לקראת סוף שנת 2016 מהלך ששינה את התחום הצרכני בישראל: טושיבה התחייבה כי כל מי שירכוש מחשב נייד של טושיבה המשתתף בתוכנית ה- Reliability Guarantee (״אחריות לאמינות״) ייהנה מאחריות, במסגרתה, במקרה של תקלת חומרה במחשב בשנת האחריות הראשונה, יקבל הקונה תיקון בחינם והכסף ששילם בזמן רכישת המחשב אף יוחזר לו במלואו. כעת מודיעה החברה על הארכת המועד – והאחריות תהיה בתוקף עד סוף שנת 2017 (בדגמים נבחרים ממשפחות ה-Portege, Tecra וה-Satelite Pro).

״תוכנית ה׳אחריות לאמינות׳ מציעה למעשה שלוות נפש לרוכשי המחשבים הניידים העסקיים שלנו״,
אומר ניב יוסיפון, סמנכ״ל הסחר של מפעיל, המייצגת בישראל את חברת טושיבה. ״אנו בטוחים לחלוטין בכל פתרונות המחשוב שאנו מציעים ללקוחותינו העסקיים ורוצים שהם יהיו בטוחים כשהם רוכשים ניידים ופתרונות של טושיבה. זו גם הסיבה שהתחייבנו לספק ללקוחות ערבות לאמינות – הבטחה שהמוצרים שלנו לא יאכזבו אותם. כל המחשבים הניידים העסקיים מתוצרת טושיבה מתוכננים ובנויים במפעל ייעודי בבעלות של טושיבה ובו בקרת איכות קפדנית וחומרה ברמה הגבוהה ביותר, עובדה שנותנת ללקוח את הביטחון בכל מוצר שיוצא ממפעל זה."

לדברי יוסיפון, במהלך השנה בה הופעלה התוכנית יוצאת הדופן בזירה המקומית, ניתן היה לראות שהיא חיזקה את האמון של העסקים הישראלים במחשבים של טושיבה. ״מעבר לכך, אנחנו רוצים להאמין שהחדשנות שבה גם הובילה לשינוי התפיסה של התחייבות חברות מחשבים אחרות כלפי לקוחותיהם בשוק הישראלי״.

לדברי יוסיפון, טושיבה נמצאת מזה 30 שנה בקדמת חזית החדשנות בתחום האלקטרוניקה ויוצרת מוצרים אמינים המיועדים לשפר את הפרודוקטיביות בכל סביבת עבודה. כדי להבטיח את אמינות המחשבים, עוברים הניידים של טושיבה את מבדקי H.A.L.T (Highly Accelerated Lifestyle Test) המבוצעים על ידי המכון הגרמני הבלתי תלוי TÜV Rheinland. בבדיקות מדמים 3 שנות שימוש אינטנסיבי באמצעות הפלה מגובה, לחץ של 100 ק"ג, טלטולים וטמפרטורות קיצוניות. רק אלה שעוברים בהצלחה את הבדיקה המחמירה הזו, מוכיחים עמידה בסטנדרטים של טושיבה.

דילוג לתוכן