גלעד ברון

גלעד ברון התמנה לסמנכ"ל מוצרים בחברת פרולוג'יק

חברת פרולוג'יק (Prologic) מודיעה על מינוי גלעד ברון לתפקיד סמנכ"ל מוצרים ומכירות פתרונות תוכנה. במסגרת תפקידו ינהל ברון את שיתופי הפעולה עם ספקיות טכנולוגיה גלובאליות אותן מייצגת פרולוג'יק בישראל, את הפיתוח העסקי והרחבת הפעילות בשוק המקומי של פתרונות ה-IT שמייצגת פרולוג'יק, וניהול רשת האינטגרטורים והשותפים.

בשלוש שנים האחרונות מנהל ברון את פעילות SolarWinds אותה מייצגת פרולוג'יק בלעדית בשוק הישראלי. ברון הוביל את הפיתוח העסקי של סוויטת פתרונות SolarWinds, ומנהל את רשת השותפים והאינטגרטורים המקומיים.

ברון הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמרכז האוניברסיטאי אריאל.

פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב, ומספקת קשת רחבה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי IT מקצה לקצה, ביניהם שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ-מומחים. החברה מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות, כדוגמת SolarWinds, Quest, Ivanti, idera, Metalogix, Precise ועוד.

ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק, ציין כי: "אנו מצויים בעיצומה של הגדלה משמעותית בפעילות ייצוג ושיווק הפתרונות הטכנולוגיים – הן בהיקף העסקי של הפעילות, והן במספר חברות הטכנולוגיה הגלובאליות שאנו מייצגים בשוק המקומי. מינויו של גלעד הינו נדבך חשוב בבניית התשתיות הארגוניות הדרושות כדי לתמוך בתהליכי הצמיחה שחווה פרולוג'יק."

דילוג לתוכן