גלובל דטה סנטר תעניק ל-ECI שירותי דטה סנטר בכ-2 מיליון שקלים

תשתיות ה-IT של חברת ECI יתארחו בארבע השנים הקרובות במתקן דטה סנטר יציב, תת קרקעי, ממוגן ומאובטח שמפעילה גלובל דטה סנטר בהרצליה
חברת גלובל דטה סנטר (Global Data Center) מהרצליה החלה לספק לחברת ECI שירותי דטה סנטר מלאים, במסגרת הסכם בהיקף של כשני מיליון שקלים למשך ארבע שנים. כחלק מההסכם, גלובל דטה סנטר מארחת את תשתיות ה-IT של ECI במתקן הדטה סנטר החדיש והתת קרקעי של גלובל דטה סנטר בהרצליה, ששטחו 2,250 מ"ר. המתקן המאובטח, הממוגן, היציב והחדשני של גלובל דטה סנטר נמצא באזור נגיש במרכז הארץ ומספק ל-ECI אפשרות לניהול מלא של תשתיות ה-IT.
גלובל דטה סנטר מלווה את ECI באופן מלא לכל אורך חיי הפרויקט ומספקת לה חדר DRP / BCP (Disaster Recovery Plan / Business Continuity Plan). החדר מאפשר ל-ECI להתאושש מכל אירוע כשל או אסון ולקיים המשכיות עסקית מלאה. במקביל משתמשת -ECI באתר גם לשירותי גיבוי מרחוק של המידע הארגוני, ומקבלת מגלובל דטה סנטר מגוון שירותי בקרה ותפעול ושירותי אצבע. מתקן האירוח שבו עושה שימוש ECI עומד ברגולציות העולמיות הנדרשות עבור מתקני דטה סנטר ב-Tier 3 Uptime.
גלובל דטה סנטר מעניקה ל-ECI בתחומי המתקן את כל תשתיות מיזוג האוויר, החשמל והאנרגיה לצורך פעולה אופטימלית של מרכז הנתונים. במסגרת השירות, הוקצה ללקוח חיבור בו זמני למערכות הבקרה של ECI ולחדר הבקרה של גלובל דטה סנטר. האתר מאויש, מצולם ומבוקר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאובטח במספר מעגלי אבטחה ובאמצעים מתקדמים כגון אמצעי ביומטריקה וחיישנים.
ECI הינה אחת משורה של לקוחות משמעותיים נוספים של גלובל דטה סנטר – ביניהם: כלל ביטוח שעמה יש לגלובל דטה סנטר הסכם בהיקף מוערך של כ-50 מיליון שקלים, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים וחברת המחשוב FMR.
במקביל, הודיעה גלובל דטה סנטר כי גם ספקית פתרונות האוטומציה לתהליכי IT Analytics קורלטה (Correlata) הצטרפה לרשימת החברות שמארחות את תשתית ה-IT שלהן בדטה סנטר בהרצליה. במסגרת ההסכם מסופקים לקורלטה שטח אחסון עם כל תשתיות החשמל, מיזוג האוויר והאנרגיה הנדרשות לציוד ה-IT של החברה, לצד שירותי האבטחה המקיפים של גלובל דטה סנטר.
כל תשתיות מיזוג האוויר, החשמל והאנרגיה לצורך פעולה אופטימלית של מרכז הנתונים. במסגרת השירות, הוקצה ל-ECI במתקן חדר מחשב ממוגן ייעודי וחיבור בו זמני למערכות הבקרה של ECI ולחדר הבקרה של גלובל דטה סנטר. האתר מאויש, מצולם ומבוקר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאובטח במספר מעגלי אבטחה ובאמצעים מתקדמים כגון אמצעי ביומטריקה וחיישנים.
"ECI הוכיחה כי גם היא נותנת אמון ברמת הפתרון שאנו מספקים", אמר משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר. "החברה מקבלת מאתנו רציפות עסקית, שירותי DRP, ליווי 24/7 ומתכונת גמישה של תמחור ואספקת אנרגיה".
גלובל דטה סנטר הוקמה בשנת 2013 בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה, וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. החברה מנוהלת ע"י משה לסמן, ששימש כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל. יו"ר גלובל דטה סנטר הוא מאיר ניסנסון, ששימש במשך 16 שנים כמנכ"ל IBM ישראל. צוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים עתירי ניסיון רלבנטי מחברות מובילות נוספות במשק הישראלי כגון טבע וסלקום.

דילוג לתוכן