גלובל דטה סנטר תספק שירותי דטה סנטר ל-INFINIDAT

גלובל דטה סנטר (Global Data Center) תארח ב-5 השנים הקרובות תשתיות IT מרכזיות של INFINIDAT במתקן דטה סנטר תת קרקעי יציב, ממוגן ומאובטח בהרצליה בשטח של כ-2,250 מ"ר
משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר: "ההסכם עם INFINIDAT הוא חלק מתנופה הולכת ומתגברת של עסקאות אירוח בדטה סנטר שאנו חותמים לאחרונה, מגמה שתתמיד גם בהמשך השנה"
חברת גלובל דטה סנטר (Global Data Center), המפעילה מתקן דטה סנטר מתקדם בהרצליה פיתוח, החלה לספק לחברת האחסון INFINIDAT שירותי דטה סנטר מלאים. כחלק מההסכם, שתוקפו 5 שנים, גלובל דטה סנטר מארחת תשתיות IT מרכזיות של INFINIDAT במתקן הדטה סנטר החדיש והתת קרקעי של גלובל דטה סנטר בהרצליה, ששטחו 2,250 מ"ר. הדטה סנטר מספק ל-INFINIDAT אפשרות לניהול מלא של תשתיות ה-IT באתר ממוגן, מאובטח, יציב, אמין וחדשני, באזור קל לגישה במרכז הארץ.
שירותי הדטה סנטר שמסופקים ל-INFINIDAT עומדים ברגולציות העולמיות עבור מתקני דטה סנטר ב-Tier 3 Uptime וכוללים בין היתר: ליווי מלא לכל אורך מחזור חיי הפרויקט; שירותי אירוח למערכות המחשב של INFINIDAT; חדר DRP / BCP (Disaster Recovery Plan / Business Continuity Plan), המאפשר התאוששות מאירוע כשל או אסון והמשכיות עסקית מלאה לתהליכים העסקיים המרכזיים של הארגון; מתחם אירוח ייעודי שנבנה באופן תפור ומיוחד עבור הלקוח; מגוון שירותי בקרה ותפעול על פי דרישה ושירותי אצבע. בסך הכל, מתפרסת תשתית ה-IT של INFINIDAT בדטה סנטר על פני עשרות מסדים.
כמו כן, מסופקות ל-INFINIDAT בתוך המתקן כל תשתיות החשמל, מיזוג האוויר והאנרגיה הנדרשות לפעולה מיטבית של הדטה סנטר. האתר מאויש, מצולם ומבוקר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאובטח במספר מעגלי אבטחה ובאמצעים מתקדמים כגון מערך עתיר חיישנים ואמצעים ביומטריים.
"אנו שמחים לצרף לשורות ההולכות ומתרחבות של לקוחותינו חברה כה מרכזית בענף ההיי טק בישראל כמו INFINIDAT", אמר משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר. "ההסכם עם INFINIDAT הוא חלק מתנופה הולכת ומתגברת של עסקאות אירוח בדטה סנטר שאנו חותמים לאחרונה, מגמה שצפויה להימשך גם השנה".
לדברי לסמן, "חלק מהייחוד של הפרויקט הוא העובדה שעמדנו בלוחות זמנים צפופים ביותר לאכלוס המתקן בתשתיות של INFINIDAT והעובדה שביצענו עבור לקוח חשוב זה בינוי והתאמה תפורה וייחודית לצרכי החברה. כל זאת, תוך הקפדה על איכות גבוהה בכל שלבי התהליך ובכלל זה בתכנון, בביצוע ובבדיקות הקבלה. בו בזמן, הבאנו לשיא את יכולות ההתייעלות האנרגטית שלנו לטובת הלקוח, בעת שבה יעילות אנרגטית הופכת לחשובה מאי פעם עבור הלקוחות הישראלים. מצד הלקוח, זכינו להירתמות מלאה של צוות ייעודי שהקצתה INFINIDAT לפרויקט, שגילה הבנה מעמיקה בתחום הדטה סנטר ויכולות גבוהות של שיתוף פעולה מקצועי".
לסמן, שכיהן בעברו כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל, הקים את גלובל דטה סנטר ב-2013 בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. צוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים עתירי ניסיון רלוונטי מחברות מובילות נוספות במשק הישראלי כגון טבע וסלקום. לקוחות גלובל דטה סנטר כוללים שורה של חברות ישראליות מובילות בתחומי הטכנולוגיה, הביטוח והפיננסים והתעשייה.

דילוג לתוכן