משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר

גלובל דטה סנטר תספק שירותי דטה סנטר ל-DSP Group

חברת גלובל דטה סנטר (Global Data Center), המפעילה מתקן דטה סנטר מתקדם בהרצליה פיתוח, החלה לספק שירותי דטה סנטר מלאים לחברת DSP Group (NASDAQ: DSPG), המפתחת ומספקת שבבים ליישומי תקשורת. במסגרת ההסכם, מארחת גלובל דטה סנטר תשתיות IT מרכזיות של DSP Group במתקן הדטה סנטר שלה בהרצליה. המתקן מספק ל-DSP Group אפשרות לניהול מלא של תשתיות ה-IT באתר ממוגן, מאובטח, יציב, אמין וחדשני, באזור קל לגישה במרכז הארץ. גלובל דטה סנטר נמצאת בימים אלה במהלך של הכפלת שטח מתקן הדטה סנטר שלה מ-2,250 מ"ר ל-4,500 מ"ר, ו-DSP Group היא אחת החברות הראשונות שתשתיות ה-IT שלה מתארחות באזור החדש של המתקן.

שירותי הדטה סנטר שמסופקים ל-DSP Group עומדים ברגולציות העולמיות עבור מתקני דטה סנטר ב-Tier 3 Uptime וכוללים בין היתר: מתחם אירוח ייעודי שנבנה באופן תפור ומיוחד עבור הלקוח, המספק יכולות DRP / BCP (Disaster Recovery Plan / Business Continuity Plan) לצורך התאוששות מאירוע כשל או אסון והמשכיות עסקית מלאה לתהליכים העסקיים המרכזיים של הארגון; ליווי מלא לכל אורך מחזור חיי הפרויקט; שירותי אירוח למערכות המחשב של DSP Group; מגוון שירותי בקרה ותפעול על פי דרישה ושירותי אצבע.

כמו כן, גלובל דטה סנטר מספקת ל-DSP Group בתוך המתקן את כל תשתיות החשמל, מיזוג האוויר והאנרגיה הנדרשות לפעולה מיטבית של הדטה סנטר. האתר מאויש, מצולם ומבוקר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאובטח במספר מעגלי אבטחה ובאמצעים מתקדמים כגון מערך עתיר חיישנים ואמצעים ביומטריים. מתקן גלובל דטה סנטר הוכר לא מכבר כמפעל חיוני בידי הרשויות בישראל וכן הוסמך רשמית לתקני ISO 9000 לניהול איכות ו-ISO 27000 לניהול אבטחת מידע.

משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר, אמר: "DSP Group היא לא רק אחת מספינות הדגל של ההיי טק הישראלי וחברה ציבורית צומחת שצריכה לעמוד בדרישות NASDAQ, אלא חברה שחייבת להפעיל באופן רציף שרשרת אספקה מורכבת של מוצרים זמינים לענף המובייל. DSP Group חיפשה דטה סנטר לרגל מעבר משרדים בתוך הרצליה ובחרה בנו לאחר שבחנה מספר ספקים. העברנו את תשתיות ה-IT של DSP Group לאולם חדש במתקן שלנו תוך עמידה בסד זמנים צפוף מאד ושמירה על האיכות הגבוהה המאפיינת את שירותינו. הצטרפותה של החברה לבסיס הלקוחות שלנו היא נדבך נוסף בתנופה העסקית שממנה נהנית גלובל דטה סנטר ושאנו צופים שתימשך גם בשנים הקרובות".

לסמן, שכיהן בעברו כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל, הקים את גלובל דטה סנטר ב-2013 בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. צוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים עתירי ניסיון רלוונטי מחברות מובילות נוספות במשק הישראלי כגון טבע וסלקום. לקוחות גלובל דטה סנטר כוללים שורה של חברות ישראליות מובילות בתחומי הטכנולוגיה, הביטוח והפיננסים והתעשייה.

למידע נוסף אודות גלובל דטה סנטר ניתן לבקר באתר החברה: http://heb.globaldatacenter.co.il

דילוג לתוכן