משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר

גלובל דטה סנטר השלימה הכפלה של מתקן הדטה סנטר בהרצליה

חברת גלובל דטה סנטר (Global Data Center) השלימה את הכפלת השטח של מתקן הדטה סנטר המתקדם אותו היא מפעילה בהרצליה פיתוח ל-6,000 מ"ר בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים.

 

השטח המורחב של גלובל דטה סנטר, שרובו כבר התמלא בתשתיות IT של לקוחות קיימים וחדשים, מספק את כל הסטנדרטים, השירותים ורמות השירות הקיימים בשטחים המקוריים של המתקן. הכפלת שטח הדטה סנטר פי יותר משניים מצטרפת למהלכים נוספים שהובילה החברה בשנה האחרונה כגון שילוש מרחבי ההמשכיות העסקית בדטה סנטר, שמאפשר ללקוחות החברה לעבור במהירות לעבודה במתקן בהרצליה במקרה חירום.

 

גלובל דטה סנטר מפעילה מתקן מרכז נתונים תת קרקעי ממוגן שנבנה על פי סטנדרטים עולמיים עדכניים. האתר מספק אירוח ליחידות מחשב, המשכיות עסקית מלאה והתאוששות מאסון, לצד שירותי גיבוי באתר וגיבוי מרחוק, שירותי מחשוב ענן, שירותי בקרה ותפעול לפי דרישה ושירותי אצבע.

 

בין החברות שמשתמשות בשירותי המתקן של גלובל דטה סנטר נמנות קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, בית ההשקעות IBI, וכן חברות היי טק דוגמת ECI, אינפינידאט, ורוניס, זרטו, SolarEdge ו-DSP Group, חברות רב לאומיות, גופים ממשלתיים וארגונים רבים נוספים.

 

גלובל דטה סנטר הוקמה ב-2013 על ידי משה לסמן בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. לצד לסמן, שכיהן כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל, צוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים מנוסים מחברות מובילות בשוק.

 

משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר, מסר: "הכפלת שטח הדטה סנטר שלנו היא אבן דרך משמעותית עבורנו ובשורה טובה לחברות ולארגונים בישראל המעוניינים לארח את תשתיות ה-IT שלהם באופן שמבטיח רציפות עסקית, שירות מסביב לשעון, אבטחה, שרידות וחיסכון בעלויות. הטרנספורמציה הדיגיטלית, הקריטיות של התהליכים העסקיים מבוססי הנתונים והמודל הגמיש של צריכת משאבי חשמל ושטח מחייבים את הארגונים לקבל שירותים מגופים מתמחים איכותיים דוגמת גלובל דטה סנטר. כדטה סנטר שפעיל ללא תקלות כבר כחמש שנים, מהלך ההכפלה מהווה הוכחה למומנטום החזק שבו אנו נמצאים, כשארגונים גדולים בישראל כבר לא מתלבטים האם לארח את התשתיות שלהם באתר חיצוני, אלא רק איך ואיפה לעשות זאת. נמשיך להוות נקודת משען חיונית עבור כל ארגון גדול המעוניין למצות את היתרונות הגלומים באירוח מערכי המידע והתקשורת שלו בדטה סנטר נגיש העומד בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ומצויד בכל ההסכמות והרשיונות הנדרשים".

דילוג לתוכן