גיקון ילדים – חנוכה 2015 טכנולוגיה, יצירתיות ויזמות – לילדים, נוער והוריהם אירוע חנוכה ליזמים ומייקרים צעירים

מוזיאון הרצליה לאמנות עכשוית (רחוב הבנים 4)
11 בדצמבר, יום שישי (חנוכה)
שעות 9:00 ועד 15:00

המשתתפים הצעירים והוריהם מוזמנים להתמודד עם שלל סוגיות טכנולוגיות
ובניית יצירות חדשניות, לא שימושיות בהכרח, בזמן קצר. פרוייקט טיפוסי יכול לשלב רובוטיקה, מחשבים, עבודות יצירה, תוכנה והדפסה תלת מימדית
נמאס לכם לראות את הילדים שוב יושבים מול המחשב? בוהים בטלויזיה? משתעממים מול הפלייסטיישן? "גיקון ילדים" (GeekCon KIDS) הוא יום רצוף פעילות, המעודד חדשנות, יצירתיות ועשייה טכנולוגית משותפת. המפגש המיועד ליזמים ומייקרים צעירים (והוריהם), ייערך בחנוכה, 11 בדצמבר, יום שישי בשעות 9:00 ועד 15:00 במוזיאון הרצליה לאמנות עכשוית (רחוב הבנים 4). האירוע בתשלום 61 ש"ח לנרשמים מראש ו-90 ש"ח לנרשמים כשבוע לפני האירוע. ההשתתפות מותנה בהרשמה מראש.

מפגש GeekCon Kids, שחוגג שלוש שנות פעילות, מאתגר את המשתתפים הצעירים והוריהם להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות, לא שימושיות בהכרח, בזמן קצר. פרוייקט טיפוסי יכול לשלב רובוטיקה, מחשבים, עבודות יצירה, תוכנה, הדפסה תלת מימדית, ועוד. באירועי גיקון קידס קודמים נבנו פרוייקטים דוגמת ילד-רובוט, גלשן עמידה מבקבוקי מים, חנוכיית אוויר וקונפטי, חנוכיה אכילה, דרקון רובוט מודפס ויורק אש וקופסא הנוסעת באופן עצמאי.

GeekCon, תנועת המייקרים הישראלית, החלה את פעילותה לפני 11 שנים. GeekCon היא פעילות ללא מטרות רווח, על בסיס עבודה התנדבותית, המוקדשת לקידום יצירתיות וחדשנות "מחוץ לקופסה" בדגש של עשייה. התנועה מקיימת חמישה אירועים במהלך השנה, בינהם גם את הגיקון קידס. "בגיקון קידס, חלק מהתפקיד שלנו הוא לסייע בטיפוח הדור הבא של היוצרים והיזמים בתחומים הטכנולוגיים", אומר עדי אב, מפתח תוכנה וממובילי גיקון קידס.
נותני חסות: סמסונג וגוגל וקאנו (שתרמה ערכות לבניית מחשבים לילדים).

לפרטים נוספים:
https://www.facebook.com/events/817513845014460/permalink/818112431621268

לטופס הרשמה:
https://docs.google.com/forms/d/1KtJFi5i7g-PcNtu-HiEmX_hDVkfPJZ7Jj-bx3zy0I08/viewform

דילוג לתוכן