גילת תספק אינטרנט מהיר לווייני לשירות משותף של Tricolor TV ו-Eutelsat

פתח תקווה, ישראל, 6 בפברואר, 2017 –Tricolor TV , ספקית הטלוויזיה בלוויין (DTH) הגדולה ברוסיה, ו-Eutelsat, מפעילת שירותי אינטרנט לווייני, השיקו שירות אינטרנט דו-כיווני באמצעות ציוד תקשורת לווייני רחב-פס של חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), מובילה עולמית של טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים. מערכות הטרמינל הלווייני הביתי של גילת נמכרות ונתמכות בידי NoLimit Electronics (NLE), אחד מהמפיצים הגדולים ברוסיה של ציוד אלקטרוני ומוצרים נלווים.

שירות האינטרנט הלווייני הדו-כיווני הושק בספטמבר 2016 ומציע לצרכנים גישה לאינטרנט עם מהירות הורדה של עד 40 Mbps ומהירות העלאה של 12 Mbps. מנויים המתחברים לשירות יתקינו טרמינל לווייני מדגם ג'מיני של גילת אשר ניתן להתקנה עצמית ותומך בהפעלת שירות אוטומטית. בהמשך השנה, NLE מתכננת להציע את טרמינל ה- Scorpioשל גילת, פתרון VSAT-in-a-boxחדשני, להתקנה חיצונית, אשר מפשט עוד יותר את ההתקנה העצמית, התחזוקה וההרכבה על הגג.

קיבולת הלוויין מסופקת באמצעות לוויין העברת הנתונים המהיר של Eutelsat, Express AMU1/EUTELSAT 36C, המספק כיסוי רציף ברחבי מערב רוסיה. השירות של Eutelsat מתאפשר באמצעות מערכת SkyEdge II-c וארכיטקטורת ה-X מרובת היישומים של גילת.

"שירות האינטרנט הלווייני הינו שירות טכנולוגי מתקדם אשר מספק לצרכנים גישה לאינטרנט מהיר גם באזורים בהם גישה אחרת לרשת הינה מוגבלת," אמר אלכסיי קרפוב, ראש תחום מכירות ושירות לקוחות ב-Tricolor TV. " בעבודה משותפת עם Eutelsat ובאמצעות ציוד התקשורת הלווייני רחב-הפס של גילת, אנו יכולים להציע ללקוחות ברוסיה אינטרנט מהיר באיכות גבוהה ובעלות משתלמת."

"אנו מברכים את Tricolor TV על ההשקה המסחרית של שירות הפס הרחב הדו-כיווני פורץ הדרך שלהם לשוק הצרכני," אמר אלכסנדר קלימוב, מנהל כללי של גילת ברוסיה. "אנו גאים לקחת חלק במאמץ זה ומצפים להמשיך בשיתוף פעולה הדוק עם השותפים שלנו ב- Eutelsatוב-NLE בשוק התקשורת הרוסי הצומח."

 

דילוג לתוכן