גילת נבחרה על ידי Hispasat לפרויקט בשווי מיליוני דולרים לאספקת שרותי פס רחב במקסיקו

Hispasat תפרוס את הפלטפורמה של גילת ברחבי מקסיקו לאספקת שירותי פס רחב מסחריים תוך שימוש בלוויין Amazonas-5 בעל קיבולת גבוהה
פתח תקווה, ישראל, 20 בפברואר 2018 – חברת 'גילת רשתות לוויין' (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), מובילה עולמית בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי חברת התקשורת הלווינית Hispasat בחרה בפלטפורמה החדשנית של גילת לביצוע פרויקט בהיקף של מיליוני דולרים לאספקת שרותי פס רחב מסחריים במקסיקו באמצעות לוויין Amazonas-5 של Hispasat הפועל בקיבולת גבוהה (HTS) בתדר Ka. פוטנציאל הפרוייקט מוערך בעשרות אלפי טרמינלים לווייניים של גילת אשר יפרסו במהלך השנים הקרובות, ככל שספקי האינטרנט ירחיבו את שירותיהם.

פלטפורמת ה- SkyEdge II-c מרובת היישומים של גילת, מנצלת באופן מרבי את משאבי הלוויין ומאפשרת חסכון בעלויות רוחב הפס תוך אספקת חוויית משתמש מעולה. הפלטפורמה נבחרה לניצול מלוא קיבולת אלומות לוויין ה- Amazonas-5בתדר Ka של Hispasat במקסיקו, ותאפשר ל- Hispasat וללקוחותיה מגוון שירותים וביניהם שירותי אינטרנט בפס רחב, קישוריות WiFi באזורים כפריים ומרוחקים, ויישומי ניידות ללקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי.

"גילת ו- Hispasat משתפות פעולה במספר פרויקטים בעולם ואנו שמחים לפרוס את פלטפורמת ה- SkyEdge II-c של גילת אשר תאפשר ניצול מרבי של יתרונות לוויין ה- Amazonas-5מרובה האלומות והפועל בתדרי KA, ששוגר לאחרונה", אמר איגנסיו סנצ'יס, ראש התחום המסחרי ב- Hispasat. "הפלטפורמה היעילה ומרובת היישומים של גילת אידיאלית לפיתוח העסקים של Hispasat ושל לקוחותיה במקסיקו, ומאפשרת הרחבת שירותים מהירה למגוון שווקים".

"אנו גאים לאחד כוחות ולהגדיל את עסקינו עם שותפתנו הוותיקה Hispasat, בפיתוח שוק הפס הרחב במקסיקו. אנו רואים בעסקה זו צעד משמעותי להשגת יעדנו של התחזקות עסקית באזור", אמר רון לוין, סמנכ"ל לקוחות אסטרטגיים בגילת. "אנו מברכים על ההזדמנות ושיתוף הפעולה ושמחים לספק את פלטפורמת ה- SkyEdge II-c מרובת היישומים שלנו להשגת קישוריות פס רחב באיכות גבוהה ובעלות כדאית, לאיזורים בעלי שירות מוגבל ולאיזורים ללא שירות כלל ברחבי מקסיקו".

 

דילוג לתוכן