גיוס של 20 מיליון דולר לחברת FEEDVISOR הישראלית

חברת Feedvisor הישראלית מגייסת 20 מיליון דולר בסבב B במטרה לממן את התרחבות החברה, גדילתה ויצירת שותפויות חדשות
את סבב הגיוס הובילה אחת מעשרת הקרנות המובילות בעולם, General Catalyst, האמריקאית, בציפייה לגדילה נוספת של החברה בשוק האי-קומרס והמשך פעילותה כשחקן משמעותי בשוק האמריקאי

ניו יורק, 31.1.17, חברת Feedvisor, המובילה בתחום התמחור ותכנון ביקושים קמעונאים מבוסס אלגוריתמים לקמעונאים בענף הeCommerce, בבמות המרקט פלייס המובילות (אמאזון, איביי, שופיפיי, מג'נטו וכולי), הכריזה על גיוס של 20 מיליון דולר בסבב B, אשר הובל על ידי הקרן המובילה, General Catalyst (הקרן השקיעה ב- Snapchat , Airbnb ולמונייד הישראלית בשנה שעברה).

לארי בון, דירקטור מנהל בקרן General Catalyst, משקיע מוביל וחבר הנהלה ב- HubSpot, Demandware ו- ו BigCommerce, יצטרף לדירקטוריון החברה. הסכום שגויס, ישמש להרחבת סל המוצרים של Feedvisor ולהרחבת החברה וגדילתה בארה"ב.

הסיבוב הזה שכלל את השתתפותם של המשקיעים הקודמים, Square Peg Capital(האוסטרלית), Jal Ventures, Oryzn Capital ו-Titanium Investments, , ומשלים סך גיוס של 33 מליון דולר.

ויקטור רוזנמן, מייסד משותף ומנכ"ל חברת Feedvisor, אמר: "עידן ה- eCommerce ופלטפורמות שונות כמו אמאזון, חוללו מהפכה צרכנית ויצרו הזדמנויות צמיחה מדהימות עבור עסקים ברשת. הקמעונאים העוסקים במסחר און ליין, מתמודדים עם האתגר הייחודי של קבלת החלטות עסקיות קריטיות בזמן אמת, בסביבה תחרותית ודינמית". Feedvisor מעניקה פתרון לצרכים המורכבים של המוכרים בענף המסחר האינטרנטי, על ידי יישום מערכת למידה ממוכנת מבוססת אלגוריתמים המבצעת תהליכי תמחור, תכנון ביקושים וניהול מוצרים ומלאי. כתוצאה מהפעילות שלנו במהלך 12 החודשים האחרונים, הלקוחות שלנו מציגים באופן עקבי ביצועים טובים יותר ותוצאות עסקיות יוצאות דופן".

רוזנמן הוסיף כי: "סבב גיוס זה בא בעקבות גידול עקבי של חברת Feedvisor. בכל אחת משלוש השנים האחרונות גדלה Feedvisor ב-100% הן במחזורי החברה והן במצבת כוח העובדים אשר עומדת היום על 100 עובדים ומנהלת שירותים עבור כ-1,000 לקוחות, המציגים מחזורים של כ-2 מיליארד $. החברה מתכננת להכפיל את מצבת כוח האדם במהלך השנה הקרובה במשרדי החברה, בתל אביב, ניו יורק וסיאטל.

לדברי לארי בון, דירקטור מנהל בקרן General Catalyst, "בימינו, יש שינוי עצום בדרך בה צורכים הצרכנים מוצרים וזה משפיע ומשבש את כל מערך השרשרת שבה המוצרים מיוצרים, נמכרים ומופצים. עם מעמדה המוביל בשוק, Feedvisor מזינה ומעצימה דור חדש של קמעונאים שיוכלו להרוויח מהמצב הקיים בשוק. אלו שינצלו את היתרון הטכנולוגי שמציעה החברה יוכלו להרוויח באופן משמעותי ולהפוך לשחקנים המשמעותיים בזירת המסחר האינטרנטית. "

דילוג לתוכן