גיוס משמעותי לחברת הבינה העסקית סייסנס: 50 מיליון דולר בהובלת קרן בסמר ונצ'ר פרטנרס

עם הסבב הנוכחי גייסה החברה כ100 מיליון דולר מיום הקמתה.
ההשקעה מבוססת על המשך קצב גידול של יותר מ100% כל שנה, כולל 2015

"אנחנו רוצים להרחיב את מרכז הפיתוח בישראל על מנת לקדם את היתרון הטכנולוגי החדשני שלנו" אומר מנכ"ל החברה אמיר אורעד

החברה ממשיכה בגיוס משמעותי של יותר ממאה עובדים
למשרדיה בנמל תל אביב.

חברת הבינה העסקית סייסנס (Sisense), הודיעה היום כי גייסה 50 מיליון דולר בסבב הגיוס הרביעי. את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן ההון סיכון בסמר ונצ'ר פרטנרס (BVP). סייסנס נחשבת לחברה פורצת דרך בתחום הביג-דאטה והבינה העסקית ומציגה צמיחה עקבית של למעלה מ-100% בשנה, בזכות הצטרפות של מאות לקוחות חדשים והתרחבות הפעילות של לקוחות קיימים ברחבי העולם.

"באזור עמוס בחדשנות, סייסנס היא חברה פורצת דרך שמחוללת מהפכה בשוק גלובלי משמעותי. השקעה זו, היא השקעה גדולה יחסית עבור BVP ואנחנו בטוחים שסייסנס עתידה להשיב אותה בתוצאות גדולות עוד יותר", מוסר אדם פישר, שותף בבסמר ונצ'ר פרטנרס. "בסייסנס יש תמהיל ייחודי של טכנולוגיה חדשנית, יכולת עסקית מוכחת וגם מנכ"ל מנוסה שאנחנו מכירים מהשקעות קודמות. החל מהמשרדים המודרנים שלה בנמל תל אביב דרך האיכות של צוות המנהלים ועד למחויבות של החברה לחדשנות, אנחנו מאמינים שסייסנס היא אחת החברות המושכות ביותר בסצינת ההיי-טק הישראלית וכבר ממתינים בציפייה להשתתף בצמיחה של החברה". כל משקיעי החברה המשמעותיים לקחו חלק בגיוס זה, כולל הקרנות ג'נסיס ואופוס קפיטל שהיו הראשונות להשקיע בה, קרן ההון סיכון באטרי ונצ'רס וקרן ההון סיכון DFJ.

מנכ"ל החברה, אמיר אורעד אומר: "סייסנס היא אחת מחברות הבינה העסקית (BI) המובילות בעולם. המערכת הייחודית שלנו, שיודעת לנתח כמויות אדירות של מידע מורכב ולהנגיש אותו בצורה יעילה ופשוטה למקבלי ההחלטות, הפכה את התוכנה שלנו למוצר מנצח בשוק העולמי". ומוסיף "הדרך היחידה לייצר ערך עסקי ממידע בצורה מהירה ואפקטיבית היא לתת למקבלי ההחלטות בעסק את הכוח להשתמש במידע, ואת הגמישות והעצמאות שלהן הם זקוקים – ואת זה סייסנס עושה יותר טוב מכל שחקן אחר בשוק."

"ההשקעה תשמש אותנו להרחבה נוספת של יכולות הפיתוח שלנו ולביסוס מעמדנו בשוק העולמי. אנחנו מודים למשקיעים שלנו על האמון הרב שהם נותנים בנו ואנחנו משוכנעים כי יחד נצעיד את החברה לשיאים חדשים".

המערכת של סייסנס מאפשרת למשתמשים עסקיים לנהל ולנתח מידע (דאטה) מורכב ממספר רב של מקורות מידע , או מאגרי מידע גדולים, וליצור לוחות תצוגה אינטראקטיביים (דאשבורד) באופן פשוט, ברור נגיש ומהיר. מערכת הבינה העסקית של סייסנס יכולה לכמת ולנתח כמות נתונים גדולה פי מאה מחברות מתחרות, על מחשב PC רגיל. היתרון בכך הוא שמנהל יצטרך רק את התוכנה על מנת לנתח את המידע שבו הוא משתמש לצורך תפקידו, ולא נדרש לחבוש כובע נוסף של מומחה טכנולוגי.

"הגיוס מאפשר לנו להרחיב את מרכז הפיתוח, ומערך השיווק והמכירות למדינות אירופה ואסיה, שפועל רובו ככולו מישראל – דבר שיקל עלינו לספק מענה לקהל לקוחותינו שגדל משנה לשנה" מוסיף המנכ"ל אמיר אורעד, "אנחנו מכפילים את הכנסות החברה זו השנה החמישית ברציפות. מלבד הצמיחה בהכנסות אנחנו גאים במצויינות שלנו שמשפיעה על הצלחת לקוחותינו – ואנחנו גאים להיות הפתרון שלהם והאמצעי להפוך אותם לבלתי-תלויים בצוותי ה- IT המסורתיים, ולהעניק להם אפשרות לענות באופן עצמאי על השאלות העסקיות שלהם".

כזכור, שנת 2015 הייתה שנה טובה מאוד עבור סייסנס – החברה זכתה בפרסים רבים: מקום 6 במדד הצמיחה הישראלי של דלויט ומקום 47 בדירוג העולמי של המדד, פרס החדשנות הטכנולוגית של Ventana Research, פרס המנהיגות של Frost & Sullivan בתחום הבינה העסקית (BI). בתחילת השנה. בעקבות הגידול המואץ הצטרף לחברה מנכ"ל חדש בניו יורק, אמיר אורעד, לשעבר מנכ'ל אקטיימיז מבית נייס (שהביא את אקטמייז למכירות של כמאתיים מיליון דולר) ולפני כן אחד מיזמי חברת סאיוטה שנמכרה לRSA.
**
סייסנס נותנת פתרון פשוט לניתוחי בינה עסקית (Business Intelligence) של מאגרי מידע מורכבים. באמצעות טכנולוגיית ™In-Chip ו-™Single Stack הייחודיות שפותחו על ידה, סייסנס מעניקה ביצועים, גמישות וערך חסרי תקדים, מאפשרת לארגונים לחסוך חלק ניכר מהעלויות המסורתיות הכרוכות בעיבוד ותחזוקה של מאגרי נתונים באמצעות כלי בינה עסקית מן הדור הישן, ומספקת כלי יחיד ושלם לניתוח וויזואליזציה של ביג דאטה ומידע ממספר רב של מקורות. עם מעל אלף לקוחות ב-50 מדינות, כולל חברות ענק גלובליות כגון סמסונג וטארגט, הטכנולוגיה והמוצרים של סייסנס מכים גלים בקרב אנליסטים, משקיעים, ולקוחות. לאחרונה זכתה סייסנס במקום השישי במדד החברות הצומחות בישראל ה-Fast 50 בזכות צמיחה של יותר מ100% שנה אחר שנה.

דילוג לתוכן