גידול של 213% במכירות ל- INFINIDAT ברבעון הראשון שנה אחר שנה

היקף האספקה של פתרון אחסון הנתונים InfiniBox עלה ב- 300%

INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, מודיעה היום על תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2016, ומדווחת כי החברה השיגה גידול במכירות של 213% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. היקף האספקה של פתרון אחסון הנתונים ™InfiniBox ללקוחות חדשים עלה ב- 300% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, וכרגע עומד על 422 פטה-בייט סביב העולם.
INFINIDAT המשיכה להרחיב את ערוצי השותפים והמפיצים שלה במהלך הרבעון הראשון, והשיגה קרוב למחצית ממחזור המכירות שלה מערוצים אלו. INFINIDAT חתמה על הסכמים עם מפיצים וספקים נוספים ברבעון הראשון, והגדילה את רשימת השותפים הגלובליים שלה ל- 204.
"המכירות הרבעוניות שלנו ממשיכות בקצב של שלוש ספרות, תוצאה ישירה של ההתרחבות שלנו בערוצי המכירות וסביב הגלובוס," אמר משה ינאי, מנכ"ל ומייסד INFINIDAT. "גידול זה כולל גם מכירות חוזרות מבסיס המכירות הקיים שלנו, דבר שמאפשר לנו לספק את ההבטחה של פתרון אחסון עתיר ביצועים סקלבילי ואמין. עם מערך האחסון של InfiniBox, חברות מגלות שהן יכולות לצמצם את עלות הבעלות הכוללת ולנצל באופן מיטבי את הנכס החשוב להם ביותר, המידע שלהם, להשגת יתרון תחרותי גדול יותר".
אחד מלקוחות INFINIDAT, מרשימת ה- Fortune500, הזמין מערכי אחסון חמש פעמים במהלך ארבעת הרבעונים האחרונים וכעת יש לו למעלה מ- 10 פטה-בייט של InfiniBox, המפוזרים באתרים מרובים. הלקוח משתמש בפלטפורמה לכל מטרה, החל מיישומים ב- 1Tier, דוגמת הדטה-בייס והסביבה הווירטואלית, ועד לסביבת אבטחת המידע.
INFINIDAT המשיכה להשיג עליה במכירות בורטיקלים מרכזיים במהלך הרבעון הראשון, כאשר 25% מהמכירות היו לחברות מובילות במגזר הפיננסי, 16% במגזר הבריאות ומדעי החיים, 16% בטלקומוניקציה ושרותי ענן ו- 15% במגזר השירותים הטכנולוגיים. INFINIDAT הוסיפה מספר מותגים לרשימת לקוחותיה, בהם Houston Methodist Hospital (בתחום הבריאות), Whipcord (ספק ענן), Sizemek (פרסום מקוון בענן), מנורה מבטחים (ביטוח), אופק טכנולוגיות (פתרונות מחשוב ענן), בזק בינלאומי (טלקומוניקציה) וכלמוביל (יבואנית כלי רכב).
חלק מלקוחותיה של INFINIDAT הגיבו על הערך ש- InfiniBox כבר יצר עבורם:
"חיפשנו פתרון אחסון אמין מאד, שידרוש פחות זמן לניהולו ויאפשר לנו לעמוד בדרישות ההולכות וגדלות של לקוחות הענן שלנו," אמר דן המילטון, סגן נשיא לטכנולוגיות ב- Whipcord. "עם InfiniBox השגנו יותר מניהול משופר של מערכת האחסון – כיום יש לנו את היכולת להתאים את נפח האחסון שלנו לפי דרישה ולספק אמינות ברמה של 'שבע תשיעיות', אשר נותנת ללקוחותינו שקט נפשי. השרות האישי שלנו תמיד בידל אותנו, כך שעם הקלות בשימוש והביצועים המדהימים של InfiniBox, לצוות שלנו יש יותר זמן להתמקד בלקוחות".
חיפשנו פתרון אחסון אמין וחזק שיאפשר לנו חסכון בעלויות תוך הגדלת יעילות ושיפור ביצועים," אמר אבי פולק, מנהל תחום תשתיות טכנולוגיות במנורה מבטחים ביטוח. "התרשמנו עמוקות מה- InfiniBox ויכולתו לספק לנו ביצועים משופרים וניהול פשוט, תוך הפחתה דרמטית של ההוצאות התפעוליות והוצאות ההון".
INFINIDAT יסדה שותפות טכנולוגית עם SAP במהלך הרבעון הראשון, ובכך הרחיבה את רשימת השותפים הארוכה שלה, הכוללת את מיקרוסופט, סיסקו, Brocade, CommVault, IBM, Oracle Red Hat ו- VMWare .

 

דילוג לתוכן